Popularność Jokera

zosq28 lutego, 2020

Jedna z najbardziej znanych postaci Jokera jest również jedną z najstarszych. Clown Prince of Crime został po raz pierwszy zaprezentowany w „Detective Comics” nr 27 w czerwcu 1941 r. I do tej pory pojawiał się na stronach tego komiksu. Postać została na nowo zdefiniowana na przestrzeni lat, ostatnio w serialu animowanym „Batman: serial animowany”, w którym Joker staje się bardziej sadystyczną siłą, z którą należy się liczyć.

Nie grał jeszcze głównej roli w komiksach o Batmanie, ale od czasu jego przedstawienia pojawił się w wielu opowiadaniach. Najczęstszym przedstawieniem Jokera jest ten, który lubi powodować chaos. Często jest przedstawiany jako uroczy, a ludzie są często oszukiwani, myśląc, że można mu zaufać. Z tego powodu ludzie nie zawsze są ostrożni, jeśli chodzi o przyjmowanie go, gdy są w jego obecności.

W najwcześniejszych opowiadaniach Joker nie był tak naprawdę najpopularniejszą postacią, ale zawsze miał wielu fanów. Niektórzy fani robili nawet koszulki i dokonywali skomplikowanych zmian kostiumów, aby spróbować wcielić się w postać postaci. W większości był to nieszkodliwy żart, o którym ktoś myślał, że go rozśmieszy. W pewnym sensie próbowali złożyć oświadczenie, że ludzie powinni uważać na kogoś, kto wyglądał, jakby cały czas się uśmiechał i śmiał.

Do dziś Joker pozostaje jedną z najpopularniejszych postaci z komiksów. Jest tak wiele różnych wersji Jokera, że ​​ludzie lubią je zbierać. Chcą zabrać ze sobą swoją ulubioną postać Jokera i umieścić ją w ramce na zdjęcia.

Nie tylko lubią kolekcjonować różne wersje Jokera, ale także uwielbiają kolekcjonować różne towary Jokera. Niezależnie od tego, czy chodzi o lalkę bobblehead, trudny do znalezienia plakat, czy komiks specjalny, ludzie uwielbiają zbierać wszystko, co wiąże się z Jokerem.

Podobnie jak serial animowany Batmana, Joker to coś, co wszyscy uwielbiają mieć w swoich domach. Wiele dzieci uwielbia zapraszać Jokera do swojego domu, żeby się pośmiać. Niezależnie od tego, czy są przebrani za klauna, czy w jego najbardziej groźną postać, Joker to postać, która spodoba się dzieciom.

Kolekcjonerzy lubią komiksy z autografami. Joker podpisał tak wiele wersji komiksu, że kolekcjonerzy po prostu zrobią zdjęcie i użyją go jako odniesienia do wykorzystania podczas czytania jego komiksów. Przejrzą zdjęcia, szukając znaku Jokera, aby zobaczyć, co mają w kolekcji autografów. Te kopie komiksów będą drogie, ale będą warte każdego grosza.

Oczywiście najbardziej znaczący kolekcjonerzy po prostu wyjdą i kupią każdy numer komiksu Jokera, jaki znajdą. Nie ma znaczenia, czy jest to komiks oryginalny, czy z autografem, wciąż istnieje wiele komiksów Jokera do kolekcjonowania. Popularności Jokera nigdy nie można nie docenić.

Categories
Udostępnień1

(1) comment

Zostaw komentarz

×
×
×
×
×
×
×