What's happening?

Apokawixa

Apokawixa

Sep. 30, 2022Poland110 Min.Not Rated
Twoja ocena: 0
10 1 głos

Opis

Apokawixa Polski horror gdzie oglądać online?

Apokawixa ! stało się Polska kinematografia doczekała się pierwszego polskiego horroru. Co możemy spodziewać się po filmie wyreżyserowanym przez Xawery Żuławski ?. Niewątpliwie jest to odważny krok reżysera aby w naszym kraju wyprodukować horror!. Wszak nie słyniemy w świecie kinematografii z dobrych horrorów. Jeśli jeszcze dodamy do tego że film ten jest o zombii może nam się wysuć tylko jeden wniosek to się nie może udać !. Aczkolwiek napewno każdy z nas będzie zainteresowany tą produkcją ponieważ jest to ewenement na skale kraju.

O czym opowiada cały film Apokawixa 2022 online?

Fabuła filmu opiera się na grupce maturzystów. Młodzi ludzie mają dojść siedzenia w domu podczas gdy wiele miejsc z powodu epidemii jest zamkniętych. Postanawiają wybrać się nad morze bałtyckie i zorganizować imprezę życia!. Gdy dojechali na miejsce wydawało się że wszystko będzie w porządku. Mimo silnego stęzenia sinic i przypadków zakażeń bawili się w najlepsze. Dużo alkoholu jak to na imprezach tego typu tańce i zabawy. Z czasem imreza wymyka się spod kontroli…

Apokawixa Cały film HD

Film Apokawixa został wyprodukowany przez TVN Warner Bros. Discovery. W obsadzie filmu zobaczymy dobrze zapowiadających się aktorów takich jak Mikołaj Kubacki, Natalia Pitry czy Alicja Wieniawa-Narkiewicz. Produkcja na świecie miała premierę 12 września 2022 roku. Jedną z nagród przyznanych są złote lwy. Jak powiedział sam reżyser pomysł na ekranizację polskiego horroru wziął się z wody. Dodajmy że wszystkie sceny kręcone były w jednym miejscu w tym przypadku nad morzem bałtyckim.

Oglądaj cały film Apokawixa 2022 Po Polsku

Moje osobiste odczucia na temat polskiego zombii horroru są mieszane. Trzeba pochwalić reżysera za tak odważny krok. Z drugiej strony jednak są pewne gatunki filmowe których u nas ruszać się nie powinno. Natomiast mi osobiście film się nawet podobał. Dałbym mu ocenę 6 na 10. Jeśli jesteś ciekawy tej kontrowersyjnej produkcji nie czekaj dłużej i zacznij oglądać już teraz!.

Apokawixa
Oryginalny Tytuł Apokawixa
IMDb Ocena 6.1 14 głosów
Udostępnień0

Podobne tytuły

Krzyk
Sound of Violence
Co widać i słychać
Mój Mały Kucyk: Nowe Pokolenie
Wakacyjni przyjaciele
Honsla Rakh
Son
Dungeons & Dragons: Złodziejski honor
Dziewczyna z doliny
France
Ternet Ninja 2
La abuela
×
×
×
×
×
×
×