What's happening?

Avatar 2

Avatar 2

Oct. 09, 2022
Twoja ocena: 0
10 1 głos

Opis

Gdzie oglądać Cały Film Avatar 2 Istota Wody Online?

Avatar 2 Istota Wody cały film – kontynuacja jednego z najbardziej kasowych hitów w historii już jest!.
Avatar to cykl, który pojawił się po raz pierwszy w kinach w 2009 roku. To dzieło, które James Cameron postanowił przygotować z myślą o rozbudowaniu uniwersum do ogromnych rozmiarów. Sukces pierwszej części oznaczał, że Avatar 2 istota wody cda powstanie, a razem z nim kolejne części. Z uwagi jednak na wymagania, jakies producent, scenarzysta, a także reżyser postawił przed sobą, swoim dziełem, ale też i aktorami i całą grupą filmową, na kolejne części przyszło nam czekać bardzo długo. Aczkolwiek, dzięki oparciu się o najnowszą technologię nagrywania pod wodą, twórca obiecuje niespotykany dotąd seans. Czy rzeczywiście tak jest?


Już w 2006 roku Cameron obiecał, że jeśli pierwsza część Avatara będzie udana, to pojawią się kolejne. I tak się rzeczywiście stało. Niestety, pierwsze zapowiedzi o premierze w 2014 roku były, jak doskonale teraz wiemy, mocno optymistyczne. tak naprawdę żadna osoba w choć małym stopniu związana z produkcją nie liczyła, że film ukaże się właśnie wtedy. Z czasem dopiero okazało się, że ze względu na brak możliwości nagrania pewnych scen w taki sposób, w jaki Cameron chce, premiera musiała zostać znacznie opóźniona. 


Twórcom jednak udało się dokończyć produkcję i na szczęście dla fanów produkcji Jamesa Camerona, aktorów związanych z produkcją czy po prostu dla fanów pierwszego filmu z serii Avatar druga odsłona, mianowicie Istota Wody, w końcu się pojawiła. W dzisiejszym artykule omówimy najistotniejsze kwestie związane z produkcją, sprawdzimy jak wyglądał proces tworzenia filmu od podszewki, a także skupimy się na recenzji tych dobrych, ale też i złych elementów w najnowszym dziele Camerona.

Avatar 2 Istota Wody premiera – James Cameron kazał nam czekać bardzo długo! 

Oczywiście wiele osób pytało kiedy w kinach Avatar Istota Wody zadebiutuje. Teraz już wiemy. 14 grudnia 2022 roku, czyli aż 8 lat po początkowej zapowiedzi Avatara 2, pojawił się Avatar: The Way of Water. Na polskim rynku znamy ten film jako Istota Wody. Co ciekawe, ostateczny termin ulegał zmianie aż ośmiokrotnie – to jedna z najdłużej produkowanych serii i jeden z najczęściej przekładanych produktów – szczególnie formatu światowego.


Pierwsze wzmianki o zmianie oryginalnej daty premiery pojawiły się w połowie 2013 roku, czyli około półtora roku przed premierą. Pierwsza poprawka daty oznaczała wydanie filmu w grudniu 2015 roku. Potem jednak data szybko zmieniła na 2016, a potem na 2017. Jednakże, w kwietniu 2016 roku Cameron przyznał, że w celu wydania wszystkich filmów z serii w mniej więcej równym okresie. Grupa filmowa potrzebować będzie czasu do 2019 roku. Niestety, w Maju 2019 roku znów doszło do zmiany planów, a w 2020 roku, ze względu na COVID, ustalono już ostateczną, znaną nam dziś, datę, czyli grudzień 2022 roku. 

Avatar 2 Istota Wody Lektor PL 2022 – Historia Jake’a Sully’ego i rodziny 

Aby nie zdradzić fabuły i nie psuć widzom spektaklu, w bardzo dużym skrócie historia Avatara The Way of Water. Dzieje się wiele lat po wydarzeniach z pierwszej części. Główny bohater założył rodzinę z Neytiri, poznaną w pierwszej części córką wodza jednego z klanów. Które w walce o terytorium i święte miejsce postanowiły przeciwstawić się monopolistycznym zapędom korporacji RDA.
Z uwagi jednak na ogromne zagrożenie, jakie ludzie kolejny już raz tworzą, Jake postanawia zabrać swoją rodzinę. Zmuszeni szukać pomocy u innych plemion, Jake wraz z Neytiri i rodziną starają się uratować planetę. Którą zamieszkują, przed całkowitym zniszczeniem z rąk tej samej, wrogiej korporacji. 

Avatar Istota Wody Cda – Obsada znane z poprzedniej części gwiazdy powracają 

Bardzo ciekawym zabiegiem, jaki zastosował Cameron, jest wprowadzenie niemal takiej samej obsady, co w poprzedniej części filmu. Rzeczą oczywistą jest pojawienie się głównych bohaterów, ale i nie tylko. Jak dobrze pamiętamy z pierwszej części, w filmie występowała Sigourney Weaver. Wcielała się ona w postać Dr. Grace Augustine. I choć umarła ona podczas konfliktu, to wraca ona, tym razem wcielając się w rolę adoptowanej, nastoletniej córki Jake’a i Neytiri.


Ponadto, w roli powróci też Stephen Lang, który grał pułkownika Miles Quaritcha. I choć zginął on w walce w pierwszej odsłonie, to wcieli się on w Avatara Na’Vi. Korzystając z nowego ciała i mając wspomnienia z poprzedniego życia, będzie on starał się zemścić na Jake’u.
Jeśli chodzi o główne role, to znana ze Strażników Galaktyki aktora Zoe Saldana kolejny raz się wcieli w Neytiri, a Sam Worthington. Które mogliśmy oglądać w Terminatorze: Ocalenie, a także w takich filmach jak Everest czy Chata, wcieli się w postać Jake’a. Obejrzyj Avatar 2 Istota Wody cały film, a przekonasz się na własne oczy w jakich rolach pojawią się nowi dla serii Avatar aktorzy, mianowicie Kate Winslet, Jemaine Clement, Michelle Yeoh, ale też i Vin Diesel. 

Efekty specjalne i udźwiękowienie


Z początku osobą odpowiedzialną za przygotowanie udźwiękowienia był James Horner. Jednakże, ze względu na jego śmiertelny wypadek, Simon Franglen, osoba współpracująca z Hornerem, przejęła jego rolę. W ten sposób otrzymamy nie tylko oryginalnie już przygotowane dźwięki i motywy przewodnie, ale też i nowsze dzieła.


Ważną do odnotowania rzeczą jest tutaj jednak jakość efektów specjalnych. Bardzo duża ilość scen w filmie nakręcona została pod wodą. Co ciekawe, każdy aktor musiał nauczyć się jak nurkować bez akwalungu (na wstrzymanym oddechu) w celu przygotowania wszystkich scen. Poza tym, sama jakość efektów specjalnych uległa tutaj znacznej poprawie. Film nakręcony został przy pomocy najnowocześniejszej technologii performance capture, czyli w skrócie unowocześniony i poprawiony system przechwytywania ruchu. 

Oglądaj cały film online dostępny i na pewno wart rozważenia

Ze względu na ogromną, niesłabnąca popularność serii filmowej Avatar, wiele osób zastanawia się czy możliwe jest znalezienie wersji PL online Avatara Istoty Wody. Otóż w najróżniejszych serwisach strumieniowych możemy uzyskać dostęp do HD wersji filmu w jego oryginalnym wydaniu. A to oznacza brak HD CAM czy też innych kiepskich wariantów. 


Oglądanie Avatar Istota Wody HD PL to obowiązek, aby dokładnie zrozumieć na czym polega fenomen tego filmu. Kino najlepiej pozwala osiągnąć immersję, aczkolwiek przed własnym ekranem, gdy jest ciemno i dźwięk jest dobrze ustawiony. Zdecydowanie odkryjemy prawdziwy powód, dla którego Istota Wody to wspaniałe dzieło spełniające oczekiwania niejednego fana Sci-Fi.


I choć niejeden pomyśli dwa razy czy warto poświęcić czas na kontynuację Avatara. Jedno jest pewne – aby poznać prawdziwy powód dlaczego ten tytuł cieszy się tak ogromną popularnością. To powinniśmy po prostu przyjrzeć się przedstawionemu światu, dbałości o jego szczegóły, a także fantastyczne połączenie muzyki i oprawy wizualnej, którą James Cameron nam dostarcza.

Avatar 2
Avatar 2
Avatar 2
Avatar 2
Avatar 2
Avatar 2
Avatar 2
Avatar 2
Avatar 2
Avatar 2
Oryginalny Tytuł Avatar 2

Reżyser

Obsada

Sam Worthington isJake Sully
Jake Sully
Stephen Lang isColonel Miles Quaritch
Colonel Miles Quaritch
Cliff Curtis isTonowari
Tonowari
Giovanni Ribisi isParker Selfridge
Parker Selfridge
Joel David Moore isNorm Spellman
Norm Spellman
Udostępnień3

Podobne tytuły

Diablo. Wyścig o wszystko
Kapitan Marvel
Avengers: Wojna bez granic
Shin Kamen Rider
Niezniszczalny
Pitbull
Sonic 2: Szybki jak błyskawica
Noc zabójców
Blood Moon
One for the Road
KRUDOWIE 2: NOWA ERA
The Adam Project
×
×
×
×
×
×
×