What's happening?

Baby Broker

Baby Broker

Jun. 08, 2022South Korea129 Min.Not Rated
Twoja ocena: 0
5 1 głos

Opis

Lubisz koreańskie dzieła? Sprawdź recenzję Baby broker cda, czyli najnowszej tak zwanej dramy!

Przygotowany przez reżysera Hirokazu Kore-eda odpowiedzialnego za takie filmy jak Dziecięcy Świat. Jak ojciec i syn, a także Złodziejaszki film pod tytułem Baby broker online to jedna z ciekawszych produkcji przygotowana przez twórców z Dalekiego wschodu. Film opowiada historię o właściciela pralni, który postanawia zgłosić się w ramach wolontariatu do pracy w pobliskim kościele. Prowadzą jednak oni nielegalny interes, gdzie kradnąc dzieci sprzedają je na czarnym rynku. Brzmi ciekawie? Sprawdź informacje o filmie, dowiedz się co mówi o Baby broker imdb lub Filmweb, a także zapoznaj się z poniższą recenzją!

Co wiemy o fabule w filmie?


Sang-hyeon (w tej roli Song Kang-ho, którego niektórzy mogą znać z takich filmów jak Gra Cieni czy Snowpiercer: Arka przyszłości prowadzi swoją własną działalność. Jednakże, postanawia zgłosić się do kościoła w ramach wolontariatu. Tam, razem z przyjacielem Dong-soo (w tej roli Gang Dong-won) decyduje wykorzystać okno życia i lądujące tam dzieci i zarobić na nich sprzedając je na rynku. 
Pewnego razu młoda matka So-young (w tej roli Lee Ji-eun) zostawia w oknie dziecko. Po chwili jednak wraca się i nakrywa duet na gorącym uczynku. Zamiast jednak zawiadomić policję czy też odzyskać dziecko, postanawia ruszyć z nimi w podróż w celu sprawdzenia do kogo trafi dziecko i czy nowi rodzice będą odpowiedni. Za tropem naszej grupy ruszaj dwójka detektywów, mianowicie Soo-jin i Lee (w tych rolach Bae Doona i Lee Joo-young). Brzmi ciekawie? Sprawdź Baby broker online i dowiedz się wszystkiego o tej produkcji! 

Gdzie obejrzeć Baby broker cały film?


Niestety, produkcja ta jest zbyt niszowa, aby trafiła na polski rynek kinowy. Z tego względu najlepszym rozwiązaniem jest Baby broker cały film online, czyli znalezienie strony. Gwarantującej dostęp do pełnej wersji filmu w oryginalnej jakości HD. Co ciekawe, możliwe jest znalezienie Baby broker z lektorem czy też, dla osób pragnących usłyszeć prawdziwych aktorów, PL napisy Baby broker.

Baby Broker
Baby Broker
Baby Broker
Baby Broker
Baby Broker
Baby Broker
Baby Broker
Baby Broker
Baby Broker
Baby Broker
Oryginalny Tytuł 브로커
IMDb Ocena 7 3,719 głosów
TMDb Ocena 7.083 60 głosów

Reżyser

Obsada

Song Kang-ho isSang-hyun
Sang-hyun
Bae Doona isSu-jin
Su-jin
IU isSo-young
So-young
Lee Joo-young isDetective Lee
Detective Lee
Park Ji-yong isWoo-sung
Woo-sung
Song Sae-byuk isOrphanage Director
Orphanage Director
Udostępnień0

Podobne tytuły

Mulan
American Eid
Co widać i słychać
Z pamiętnika niewidzialnej dziewczyny
Przepaść między nami
Nie słuchaj ich
Nr. 10
Saint-Narcisse
Ciche Miejsce 2
Kraina wielkiego nieba
Ojcostwo
Gdy sen nie nadchodzi
×
×
×
×
×
×
×