What's happening?

Black Adam

Black Adam

Jul. 27, 2022
Twoja ocena: 0
10 1 głos

Opis

Black Adam cały film – sprawdź najnowsze dzieło komiksowe DC z gwiazdorską obsadą!

Pierwszy raz postać znana jako Black Adam pojawiła się na łamach komiksów w 1945 roku, a więc z pewnością uznać można go za jedną z najstarszych postaci komiksowego świata. Warto jednak zauważyć, że wtedy jeszcze Black Adam nie należał do uniwersum DC. Dopiero w 1973 roku prawa antybohatera trafiły w ręce firmy Warner Bros Discovery.
Black Adam online przez wiele lat swoich przygód postrzegany był w różnoraki sposób. Na początku traktowano go jako arch nemesis dla Shazama i jego rodziny. Z czasem jednak stał się bardziej neutralną postacią. A w najnowszym filmie zdecydowanie należy uznać go za postać pozytywną. A przynajmniej taką, której losy nie będą nam obojętne.

Black Adam Cały film Online Za darmo 2022


Z początku historia Black Adama – znanego jako Teth-Adama bądź Theo Adama przedstawiała go jako Egipcjanina, który zdobył moce te podobne do Shazama i pragnął je wykorzystać dla swoich własnych pobudek. W nieco nowszych wydaniach historia postaci zmieniła nieco swoją naturę. My, jako widzowie, poznajemy Black Adama jako postać, która żyła w czasach starożytnego Egiptu. Po niewoli, która trwała aż 5 tysięcy lat, zostaje uwolniony. 
Jego nieortodoksyjne metody w zwalczaniu złoczyńców przyciągają uwagę członków Amerykańskiego Stowarzyszenia Sprawiedliwych (Justice Society of America, znane jako JSA). Choć sposób walki ze złem Black Adama drastycznie się różni od tego, do czego w obecnych czasach przyzwyczaili nas bohaterowie. Muszą oni stanąć ramię w ramię, aby pokonać zło, które jest silniejsze nawet od samego protagonisty serii. 

Black Adam Online Gdzie Oglądać ?


Skoro wiemy już kto to Black Adam, warto dowiedzieć się co nieco o obsadzie i kogo możemy się spodziewać w filmie. Otóż główna rola przypadła znanemu na całym świecie Dwaynowi “The Rock” Johnsonowi. Jako Black Adam będzie miał on wsparcie Hawkmana (w tej roli Aldis Hodge), Isis (Sarah Tomaz), czy Atoma Smashera (Noah Centineo). Nie mniej ważną rolę w filmie odegra Dr Fate (w tej roli Pierce Brosnan).
Brzmi jak interesujące połączenie muskularności, inteligencji, piękna, a także zwinności? Sprawdź Black Adam cały film online bądź też poszukaj czy dostępny jest Black Adam PL wersja już dziś, a przekonasz się na własne oczy czy jest to film warty rozważenia! 

Cały film Lektor PL Za darmo HD


Światowa premiera filmu Black Adam miała miejsce 19 października 2022 roku. Co ciekawe, ostateczna data pojawienia się tego dzieła w kinach była wielokrotnie przekładana. Czy to ze względu na ostatnie dokrętki, które zajmowały więcej czasu niż oczekiwan. Czy po prostu przez zmianę polityki studia odpowiedzialnego za produkcję. 
Dziś jednak wiadomo, że 19 października film pojawił się w kinach na całym świecie. Od początku zachwycał efektami specjalnymi, udźwiękowieniem, a także poziomem aktorstwa. W kinach nie można było obejrzeć Black Adam z lektor pl – dostępny był jedynie z napisami. 
Jednakże, już pierwszego dnia pojawiły się pierwsze wersje na najróżniejszych stronach z torrentami, ale też i w serwisach streamingowych. Jednakże, nieliczne witryny miały dostęp do oryginalnej wersji HD z autorskimi napisami. Gdzie ekran nie był przechwycony przez kamerę (tak zwane fałszywe HD CAM), lecz oferował nam oryginalną jakość wideo i audio.

Podobne Filmy Online

  1. Chłopcy
  2. La Brea
  3. Gra o Tron


Black Adam
Black Adam
Oryginalny Tytuł Black Adam

Reżyser

Obsada

Dwayne Johnson isTeth-Adam / Black Adam
Teth-Adam / Black Adam
Aldis Hodge isCarter Hall / Hawkman
Carter Hall / Hawkman
Noah Centineo isAl Rothstein / Atom Smasher
Al Rothstein / Atom Smasher
Sarah Shahi isAdrianna Tomaz / Isis
Adrianna Tomaz / Isis
Marwan Kenzari isIshmael Gregor / Sabbac
Ishmael Gregor / Sabbac
Quintessa Swindell isMaxine Hunkel / Cyclone
Maxine Hunkel / Cyclone
Pierce Brosnan isKent Nelson / Doctor Fate
Kent Nelson / Doctor Fate
Udostępnień1

Podobne tytuły

Bartkowiak
Flash – Flashpoint
Chmara
Ostatni najemnik
Doktor Strange 2
Blood Moon
Urodzony mistrz
Swim
Niezniszczalny
Wędrująca Ziemia 2
Shin Kamen Rider
The Tutor
×
×
×
×
×
×
×