What's happening?

Egzorcyzmy Siotry Ann

Egzorcyzmy Siotry Ann

Twoja ocena: 0
9 1 głos

Opis

Kolejny film o egzorcyzmach? Tym razem Egzorcyzmy Siostry Ann pokażą nieco inną historię!

Egzorcyzmy siotry ann. Horrory przedstawiające siły nadprzyrodzone od zawsze były fascynującym i atrakcyjnym widowiskiem dla kinomaniaków. Teraz nadszedł czas na nową produkcję znaną jako Egzorcyzmy Siostry Ann. To amerykańskie dzieło wyreżyserowane zostało przez tego samego reżysera, który wcześniej przygotował dla nas takie filmy jak Ostatni egzorcyzm (2010), 13 grzechów (2014), Krzyk (wersja z 2016 roku), a także Oni (2021). Teraz celem Daniela Stamma jest przedstawić historię pierwszej zakonnicy, której umożliwiono przeprowadzenie egzorcyzmu. Egzorcyzmy siostry ann cały film jest już dostępny, zatem sprawdź jak potoczy się historia tytułowej bohaterki!

Premiera – kiedy się odbyła?

Co ciekawe, premiera filmu miała odbyć się już w 2021 roku. Aczkolwiek z uwagi na opóźnienia na planie, z początkowej dany ustalonej na 8 stycznia 2021 roku producent musiał opóźnić premierę o rok. Druga i już ostateczna zmiana terminu odbyła się na początku 2022. Ustalona została na 28 października tego samego roku, a więc akurat na Halloween. Na szczęście możliwe jest teraz obejrzenie filmu, bo Egzorcyzmy siostry ann lektor PL wersja pojawiła się niedługo po wariancie z napisami.

Egzorcyzmy siotry ann cały film lektor PL już dostępny, ale najpierw zapoznaj się z fabułą

Historia przedstawiona w filmie opowie historię tytułowej Siostry Ann (w tej roli Jacqueline Byers). Którą kojarzyć możemy z takich filmów jak Zły Samarytanin z 2018 roku czy też z występów w telewizji w serialach The Strain, Ascension, Timeless czy Salvation. Z uwagi na ogromny wzrost demonicznych opętań wśród ludzi, Kościół katolicki decyduje się na otwarcie szkół nauczających o egzorcyzmie.
Na tym duchowym polu bitwym niespodziewaną gwiazdą zostaje młoda zakonnica, Siostra Ann. Chociaż zakonnice nie mogą odprawiać egzorcyzmów. Ojciec profesor Quinn (w tej roli Colin Salmon z takich dzieł jak James Bond, Resident Evil czy Krypton). Dostrzega potencjał drzemiący w kobiecie i decyduje objąć ją swoim patronatem. 

Gdzie oglądać cały film Egzorcyzmy siostry ann Online?

Egzorcyzmy siostry ann cały film online dostępny jest na różnorodnych serwisach strumieniowych. Wystarczy tylko przejrzeć dostępne witryny, znaleźć taką, która jest bezpieczna i nie wymaga rejestracji, a następnie wybrać czy wolimy Egzorcyzmy siostry ann napisy czy wersję z lektorem!

Egzorcyzmy Siotry Ann

Reżyser

Reżyser

Obsada

Udostępnień0

Podobne tytuły

×
×
×
×
×
×
×