What's happening?


Obejrzyj trailer i sprawdź dostępność źródeł filmu po rejestracji.


Klondike

Klondike

Twoja ocena: 0
9 1 głos

Opis

Historia o inwazji rosyjskiej na Ukrainę z 2014 roku? Klondike cały film to z pewnością bardzo ciekawe dzieło warte naszego czasu

Klondike cały film – Ostatnie wydarzenia na ukrainie to tak naprawdę kontynuacja agresji ze strony rosyjskiej i kolejne próby przejęcia kontroli Ukrainy. Wszystko to zaczęło się w 2014 roku, kiedy to po licznych protestach zaczął formować się rząd proeuropejski. Wtedy to Rosja, widząc jak traci ogromną część swojego byłego terytorium, rozpoczęła starania o odzyskanie kontroli nad dawnymi swoimi ziemiami.

Rzecz jasna pobudki były różne – od tych oficjalnych społecznych, gdzie argumentowali potrzebę ochrony mniejszości na Ukrainie. Przez te bardziej realistyczne w postaci uzyskania dostępu do ogromnych, niedawno odkrytych złóż gazu i ropy. Klondike cały film online jest już dostępny i przedstawi nam tragedię ludzką. Która rozpoczęła się 8 lat przed brutalną, pełnowymiarową napaścią Rosji na Ukrainę.

Streszczenie

Klondike to historia, w której śledzimy losy Irki i Tolika. To małżeństwo, które spodziewa się dziecka. Mieszkają oni jednak w bardzo trudnych warunkach, gdyż w regionie Doniecka blisko granicy z Rosją. Terytoria te były od lat zarzewiem konfliktów i sporów. W 2014 roku doszło jednak do kulminacji. Pomimo tego, Irka i Tolik starają się przeżyć, nie uciekają, a dodatkowo pragną pogodzić się z podzielonymi sąsiadami i rodziną, gdzie jedni wspierają Ukrainę, a drugi separatystów.

Wszystko to trzeba jednak odłożyć na bok w momencie, kiedy żołnierze rosyjscy pukają do ich drzwi. Brzmi ciekawie? Klondike lektor PL czy też wersja z napisami pozwoli nam zrozumieć czym kierowali się ludzie w tamtych czasach. Jak poradzili sobie z niebywale trudną sytuacją i, finalnie, dowiemy się jak zakończyła się historia Irka i Tolika.

Gdzie oglądać Klondike cały film Online?

Klondike to dzieło, którego światowa premiera odbyła się na początku 2022 roku, a więc jeszcze przed rozpoczęciem lutowej inwazji przez Rosję. U nas jednak film czekał na swoją premierę aż do listopada 2022 roku. Na szczęście PL wersja Klondike cały film online jest już dostępna na naszej stronie!.

Reżyser

Reżyser

Obsada

Udostępnień0

Podobne tytuły