What's happening?

Lombard

Lombard

Mar. 25, 202281 Min.
Twoja ocena: 0
9 1 głos

Opis

Jesteście fanami polskich produkcji? W takim razie sprawdź Lombard cały film z 2022 roku!

Lombard cały film – przygotowanie filmu dokumentalnego przedstawiający Bytom jako wyniszczające się miasto przemysłowe to z pewnością ciekawe i niespotykane podejście do tematu. Warto przy tym zauważyć, że produkt w reżyserii debiutującego na stołku Łukasza Kowalskiego. Wyśmienicie porusza wiele różnych kwestii, w tym biedy, bezdomności czy po prostu ludzkiej tragedii przedstawionej w różnorodny sposób za pomocą kolejnych gości i klientów tytułowego Lombardu.

Lombard cały film online jest już dostępny, a przecież premiera tytułu odbyła się nie tak dawno temu. To jednak dobre wieści dla każdego, kto nie zdążył obejrzeć nowego dzieła polskiej produkcji. I pragnie zobaczyć jaki świat przygotował dla nich scenarzysta i reżyser Lombardu, mianowicie Łukasz Kowalski.

Lombard obsada, czyli kto pojawia się w filmie?

Jak przystało na film dokumentalny, obsada Lombardu to prawdziwe osoby, które w rzeczywistości prowadzą tytułowy Lombard. Oznacza to, że w filmie będziemy mieć wgląd w życie Joli i Wieśka. To właściciele niegdyś największego w Europie Lombardu. Dziś walczą o przetrwanie. Jednakże, pomimo tego wciąż wspierają lokalną społeczność i starają się wesprzeć zubożałych mieszkańców, którzy mieszkają w niegdyś bardzo popularnej i żywej przemysłowej dzielnicy miasta. 

Lombard recenzja – choć jest to dramat, to z pewnością niejedna osoba uzna to za najzabawniejszy film dokumentalny 2022 roku

Lombard to dzieło, które pozwala nam poznać bytomskich właścicieli. Łukasz Kowalski rozpoczyna, co prawda, od prozaicznych i płytkich ujęć i historii. Z czasem jednak odkrywamy coraz to głębsze pokłady ludzkich problemów, które nieraz wiążą się z bezdomnością czy przemocą.
Warto tutaj natomiast zaznaczyć, że reżyser nie starał się zdołować widza wszelkimi możliwymi sposobami.

Nie widzimy więc ciągłego “babrania” się w ludzkiej tragedii i cierpieniu. Wręcz przeciwnie – Kowalski wprowadza tutaj bardzo dużo humorystycznych elementów. Które tak naprawdę same narzucają się twórcy ze względu na charakterystyczne usposobienie właścicieli tego miejsca. Lombard cały film to z pewnością ciekawe podejście do tematu i dlatego warto przemyśleć nad zapoznaniem się z tym, co ma propozycja do zaoferowania.

Oryginalny Tytuł Lombard

Reżyser

Obsada

Udostępnień0

Podobne tytuły

Vivo
Moja kochana Vivian
Wolfgang
I Am Belmaya
Morderstwa na Costa del Sol: Sprawa Wanninkhof i Carabantes
Sportowe Opowieści: Bójka W the Palace
Morat: Balas Perdidas
Handle With Care: The Legend of the Notic Streetball Crew
Marisol
À la vie
Jak powstawał „Gambit królowej”
The River Runner

Zostaw komentarz

×
×
×
×
×
×
×