What's happening?


Obejrzyj trailer i sprawdź dostępność źródeł filmu po rejestracji.


Mulan

Mulan

Mar. 25, 2020United States120 Min.PG-13
Twoja ocena: 0
7 1 głos

Opis

Gdzie oglądać cały film Mulan online?

W 1998 roku pojawiła się animacja, którą każdy z nas oglądał bądź o niej słyszał.To historia młodej kobiety, która chcąc uratować swojego schorowanego ojca przed służbą decyduje się wstąpić do armii przebrana za chłopaka.Jest to zatem historia przygodowa, która po ponad 20 latach doczekała się pełnometrażowej, aktorskiej wersji z niesamowitym budżetem oraz przepięknymi efektami specjalnymi.
Zachęcamy zatem aby obejrzeć Mulan online i sprawdzić na własne oczy jak niesamowicie wciągającą historię producenci nam przygotowali. Warto zauważyć, że produkcję wyreżyserowała Niki Caro – ta sama reżyserka, która przygotowała dla nas wiele lat temu film Jeździec Wielorybów, a w ostatnim czasie dostarczyła świetny serial ‘Ania, nie Anna’.

Zarys fabularny pozostał ten sam

W najnowszej wersji filmu ‘Mulan’ otrzymujemy niemalże taką samą historię, jak w przypadku poprzedniej edycji.Oznacza to, że będziemy śledzić historię bohaterki, która jest córką wielkiego wojownika w jednym z imperiów na terenie dzisiejszych Chin..
Ze względu na nadciągających najeźdźców, cesarz wydaje rozkaz, w którym nakazuje aby jeden mężczyzna z każdej rodziny dołączył do armii.Niestety, ojciec Hua Mulan jest stary i schorowany, przez co nie nadaje się do walki.Z tego względu córka zastępuje ojca, przebrana za mężczyznę.
Podczas ćwiczeń nieustraszona Mulan poddawana jest wielu próbom, które tylko potwierdzają jak bardzo jest oddana sprawie i jak wiele potrafi.Trening, który przejdzie razem z zebranym doświadczeniem sprawi, że zostanie jedną z najlepszych wojowniczek w imperium.

Obsada filmu Mulan

Jeżeli oglądaliśmy ‘Zakazane Królestwo’ bądź ‘Banitę’, to z pewnością poznajecie aktorkę, która wcieli się w rolę Mulan jest to Yifei Liu.Pamiętajmy również o innych gwiazdach azjatyckiego kina, jak na przykład Donnie Yen, który to popularność zyskał dzięki udziału serii Ip Man.Warto także pamiętać o występie Jasona Scotta Lee (Powrót do Przyszłości II czy Galaktyczny wojownik) lub Li Gong (Wyznania Gejszy).W filmie udział wziął także Jet Li, którego kojarzyć będziemy z takich produkcji jak ‘Pocałunek Smoka’ bądź ‘Nieustraszony’.

Mulan
Mulan
Mulan
Mulan
Mulan
Mulan
Mulan
Mulan
Oryginalny Tytuł Mulan

Reżyser

Niki Caro
Reżyser

Obsada

Liu Yifei isHua Mulan
Hua Mulan
Yoson An isChen Honghui
Chen Honghui
Gong Li isXian Lang
Xian Lang
Donnie Yen isCommander Tung
Commander Tung
Ron Yuan isSergeant Qiang
Sergeant Qiang
Jet Li isThe Emperor
The Emperor
Tzi Ma isHua Zhou
Hua Zhou
Udostępnień0

Podobne tytuły

Zbuntowana
Avengers: Wojna bez granic
Fix
Titane
Czas krwawego księżyca
Czarnobyl 1986
The Price We Pay
Red Notice
Platforma
Niemożliwe / The Unthinkable
Nightmare Alley
Belfast