What's happening?


Obejrzyj trailer i sprawdź dostępność źródeł filmu po rejestracji.


Nowi mutanci

Nowi mutanci

Apr. 01, 2020United States
Twoja ocena: 0
9 1 głos

Opis

Gdzie oglądać cały film Nowi mutanci online?

X-Meni to zdecydowanie jedna z najciekawszych grup bohaterów, jakie w ostatnich kilkunastu latach powołana została do życia. Znajdziemy tam szereg różnych bohaterów, którzy charakteryzują się unikalnymi mocami o różnym pochodzeniu. Co ciekawe, ‘Nowi mutanci’ to film oferujący nam mroczne kino, które w niektórych momentach zahacza nawet o gatunek grozy. Warto zapoznać się z produkcją autorstwa Johsha Boone’a, któremu w napisaniu scenariusza pomógł Knate Lee.
Nowi mutanci online są już teraz dostępni. Sprawdź najnowszy film, który wchodzi w skład uniwersum X-Men. Jego premiera odbyła się na początku kwietnia (1 kwietnia na świecie oraz 3 kwietnia w Polsce).

Historia skupia się na grupie młodych mutantów

Twórca takich dzieł jak ‘Gwiazd naszych wina’ czy ‘Bez miłości ani słowa’ oferuje nam historię, która poprzez swoją mroczną stronę ląduje w kategoriach pomiędzy horrorem oraz thrillerem. Poznajemy tutaj grupę młodych mutantów – osób o nadprzyrodzonych zdolnościach. Przetrzymywani są w zamkniętym oddziale psychiatrycznym.
Przebywanie w ośrodku wbrew ich woli oraz przeprowadzanie badań doprowadza młodą grupę do przebudzenia w pełni swoich umiejętności. W połączeniu z nadciągającymi problemami, nowe pokolenie mutantów będzie musiało walczyć nie tylko o przetrwanie, ale również o wolność. Warto już dziś sprawdzić najnowsze dzieło, które jest częścią Uniwersum i które rozpocznie szereg kolejnych produkcji.Już teraz obejrzyj film Nowi mutanci online!

Gwiazdorska obsada zaskakuje

W najnowszym filmie o mutantach obejrzymy szereg aktorów i aktorek, które znamy z największych i najlepiej ocenianych produkcji na świecie. Główne role przypadły takim gwiazdom jak Maisie Williams (którą znamy z legendarnej produkcji HBO Gra o tron bądź filmu Kiedy się pojawiłaś), Anya Taylor-Joy (pojawiła się w filmie Czarownica: Bajka ludowa z Nowej Anglii oraz w filmie Split), Charle Heaton (którego znamy ze Stranger Things i Tajemnica Marrowbone), Henry Zaga (Teen Wolf; Nastoletni Wilkołak) oraz mało znana aktora Blu Hunt (Another Life). Dodatkowo obsadę uzupełnia Antonio Banderas (Zorro, Niezniszczalni).

Nowi mutanci
Nowi mutanci
Nowi mutanci
Nowi mutanci
Nowi mutanci
Oryginalny Tytuł The New Mutants

Reżyser

Josh Boone
Reżyser

Obsada

Anya Taylor-Joy isIllyana Rasputin / Magik
Illyana Rasputin / Magik
Maisie Williams isRahne Sinclair / Wolfsbane
Rahne Sinclair / Wolfsbane
Charlie Heaton isSamuel Guthrie / Cannonball
Samuel Guthrie / Cannonball
Blu Hunt isDanielle Moonstar / Mirage
Danielle Moonstar / Mirage
Henry Zaga isRoberto da Costa / Sunspot
Roberto da Costa / Sunspot
Alice Braga isDr. Cecilia Reyes
Dr. Cecilia Reyes
Happy Anderson isReverend Craig
Reverend Craig
Thomas Kee isThomas Guthrie
Thomas Guthrie
Mickey Gilmore isCoal Miner
Coal Miner
Udostępnień2

Podobne tytuły

Mad God
Poznaj grozę
Untitled Horror Movie
Infinity Pool
Fear the Night
Altered Carbon: Resleeved
The Manor
Little Bone Lodge
Demigod
While We Sleep
Sisu
Hustle Down