What's happening?

Obraz pożądania

Obraz pożądania

Mar. 06, 2020United Kingdom99 Min.R
Twoja ocena: 0
6 1 głos

Opis

Obraz Pożądania cały film online już dostępny!

W dzisiejszych czasach adaptacje stają się niezwykle popularne. Co ciekawe, pokazywane na dużym ekranie są nie tylko produkcje bazujące na książkach, ale także na komiksach, kreskówkach czy japońskich mangach lub anime. Tym razem obejrzymy film, który można by rzec powstał na klasycznym dziele, a mianowicie na podstawie książki “Herezja oranżu palonego”.

Jeżeli i ty chciałbyś obejrzeć film Obraz Pożądania online, z polskim lektorem bądź z napisami i cieszyć się w pełni odblokowanym dostępem w jakości HD i świetnym dźwiękiem, to zapraszamy do zapoznania się z poniższą ofertą!

Historia powstania obrazu

Charles Willeford to jeden z ważniejszych pisarzy, którzy w latach 60tych i 70tych ubiegłego wieku tworzyli niezwykle ciekawe i wciągające powieści. Jednym z takich przypadków była właśnie The Burnt Orange Heresy.która w Polsce wydana została jako Herezja Oranżu Palonego dosyć późno, bo w 2004 roku. Chociaż sztuka ta należy do literatury piękna, jest to z pewnością niezwykle ciekawy dreszczowiec kryminalny, którego pozytywne opinie doprowadziły do powstania ekranizacji kinowej.

Jeśli chodzi o sam film, to poszukiwania aktorów do odegrania głównej roli rozpoczęły się już na początku 2018 roku. W lutym potwierdzono, że role główne odegrają Elizabeth Debicki oraz Christopher Walken (którego później zastąpiono). Problemów nie było z castingiem i w miarę szybko produkcja mogła ruszyć, bo już we wrześniu. Przygotowanie produkcji trwało cały rok, a na początku września poprzedniego roku, czyli w 2019, miała miejsce światowa premiera.

Ciekawostką natomiast jest fakt, że przez problemy związane z zamknięciem kin z powodu pandemii COVID-19, dopiero w 2020 roku pojawiły się wersje możliwe do obejrzenia dzięki cyfrowej dystrybucji.

Fabuła w przygotowanym do obejrzenia Obrazie Pożądania online z PL lektorem

Krytyk sztuki zostaje zaproszony przez bardzo ekscentrycznego milionera do swojej posiadłości. Nie wie on jednak, że Cassidy ma co do niego pewne niecne plany. Chce, aby ten ukradł dla niego pożądane dzieło sztuki. James Figueras decyduje się podjąć zadania.

Musimy natomiast pamiętać o tym, że podczas kolacji u Cassidy’ego, James pojawia się z piękną, aczkolwiek tajemniczą Berenice. Wyjazd do posiadłości nad jeziorem Como miał okazać się świetnym i romantycznym wyborem, który zagwarantowałby nieco namiętności. Jednakże, partnerka krytyka sztuki daje się wciągnąć w niecną intrygę. Gdy jednak odkrywają prawdę, za którą kryje się ambicja, chciwość, a także szereg kłamstw, doprowadza to do niespodziewanych konsekwencji.

Kto gra główne role, a kto poboczne w filmie Capotondiego?

Trzy najważniejsze role przypadły Mickowi Jaggerowi, Claes Bang, a także Elizabeth Debicki. Wcześniej wspomniany Christopher Walken miał wcielić się w postać Jerome Debney, właściciela obrazu, który jest celem głównych bohaterów. Jednakże, jego miejsce zajął Donald Sutherland.

Obraz pożądania cały film z lektorem, online!

Jeżeli jesteś zainteresowany tą produkcją amerykańsko-włoską, to nie czekaj ani chwili dłużej. Skorzystaj już dziś z naszej oferty i ciesz się z niezwykle wysokiej jakości obrazu, przestrzennego dźwięku, a także z możliwości wyboru lektora bądź napisów w języku polskim.

Wystarczy kliknąć przycisk “obejrzyj” i zarejestrować się na stronie do której zostaniesz przeniesiony, aby cieszyć się niesamowitą opowieścią, która pozwoli wam zweryfikować czy Elizabeth Debicki wspólnie z odtwórcą głównej roli Claes Bang poradzili sobie w najnowszym dreszczowcu.

Obraz pożądania
Obraz pożądania
Obraz pożądania
Obraz pożądania
Obraz pożądania
Obraz pożądania
Obraz pożądania
Obraz pożądania
Obraz pożądania
Oryginalny Tytuł The Burnt Orange Heresy
IMDb Ocena 5.9 1,202 głosów
TMDb Ocena 6.2 16 głosów

Reżyser

Obsada

Claes Bang isJames Figueras
James Figueras
Elizabeth Debicki isBerenice Hollis
Berenice Hollis
Donald Sutherland isJerome Debney
Jerome Debney
Mick Jagger isJoseph Cassidy
Joseph Cassidy
Rosalind Halstead isEvelina Macri
Evelina Macri
Udostępnień1

Podobne tytuły

Dawn of the Beast
Domek w górach
Warhorse One
Matrix Zmartwychwstania
Szum
Kryjówka Johna
Ted Bundy: American Boogeyman
Wysoka dziewczyna 2
Palm Springs
Fair Play
Nr. 10
Aileen Wuornos: American Boogeywoman
×
×
×
×
×
×
×