What's happening?

źródła video 1138 Wyświetleń Report Error

  • Oglądaj zwiastunyoutube.com
Orzeł. Ostatni patrol

Orzeł. Ostatni patrol

Oct. 14, 2022Poland100 Min.Not Rated
Twoja ocena: 0
10 1 głos

Opis

Gdzie obejrzeć Orzeł Ostatni patrol cały film Online?

Orzeł Ostatni patrol to historia zaginionego, supernowoczesnego jak na tamte lata i możliwości technologiczne, okrętu podwodnego ORP “Orzeł”. To prawdopodobnie jedna z największych premier tego roku. W szczególności w polskich kinach i dla osób, które interesują się, i to bardzo, tematyką wojenną. Jedna z największych polskich tajemnic wojennych wciąż nie została rozwiązana. Dziś, dzięki produkcji Jacka Bławuta, przybliżona ci zostanie historia okrętu podwodnego znanego jako Orzeł.
Jacek Bławut to osoba odpowiedzialna za napisanie scenariusza i wyreżyserowanie filmu. Rzecz jasna zadanie ze scenariuszem było nieco ułatwione, bo podczas produkcji tego filmu kierowano się przede wszystkim informacjami historycznymi i dokumentami, jakie udostępniono po zaginięciu legendarnego już okrętu podwodnego. 

Jak wygląda fabuła w filmie Orzeł – Ostatni Patrol Online?

Przede wszystkim należy zauważyć, że historia przedstawiona w filmie koncentruje się na ostatnich zanotowanych i potwierdzonych informacjach. Które podczas II Wojny Światowej zarówno rząd polski na uchodźstwie jak i rząd brytyjski posiadały na temat rozkazów i ruchów ‘Orła’. Jednakże, ze względu na fakt, że trudno w tamtych czasach było dokładnie wiedzieć co się dzieje na pokładzie. Same okręty podwodne rzadko kontaktowały się z dowództwem, to wiele informacji jest zaledwie szczątkowych. Dlatego twórcy filmu pozwolili sobie na nieco fantazji, jeśli chodzi o poszczególne aspekty.
Nie zmienia to jednak faktu, że film przenosi nas do roku 1940, gdzie walka z nazistowskimi Niemcami trwa, a alianccy żołnierze przygotowują się do ewakuacji na plażach Dunkierki. W międzyczasie ORP “Orzeł” otrzymuje nowe rozkazy i po świetnych sukcesach związanych z zatopieniem niemieckiego transportowca, otrzymują kolejną misję. Ta jest jednak niebezpieczna, bo oprócz min podwodnych, bomb głębinowych, a także wrogich okrętów czy samolotów, załoga musi poradzić sobie z napiętą atmosferą na pokładzie.

Orzeł Ostatni patrol Online premiera, czyli kiedy film się pojawił?

Co ciekawe, film udostępniony został ponad miesiąc wcześniej w celu dystrybucji światowej. Oznacza to, że na świecie produkcja była dostępny już 12 września. Polska premiera odbyła się 14 października. Warto też nadmienić, że ta ekranizacja uzyskała szereg nagród potwierdzających jego jakość. Mowa tutaj o, chociażby, czterech nagrodach z wydarzenia Złote Lwy, za najlepszy dźwięk, charakteryzację, montaż, a także dla najlepszego reżysera.

Orzeł Ostatni Patrol Online – Obsada

W filmie największe role przypadły takim aktorom jak Tomasz Ziętek, Mateusz Kościukiewicz, Antoni Pawlicki, Filip Pławiak czy Tomasz Schuchardt. Wcielili się oni kolejno w Kapitana Jana Grudzińskiego, Porucznika Andrzeja Piaseckiego, Mariana Mokrskiego, Jerzego Sosnowskiego, a także Floriana Roszaka.
Warto jednak odnotować, że to aktorka wspierająca, mianowicie Aleksandra Skraba, która odwzorowuje postać Tonii. Świetnie poradziła sobie z zadaniem i skradła ekran w oczach niejednego krytyka czy też zwykłego widza.
Warto jednak odnotować, że obsada to nie jedyna zaleta tej produkcji. Niesamowita sceneria, świetne zdjęcia i bardzo dobrze odwzorowany klimat klaustrofobiczny. Jaki z pewnością towarzyszy każdej osobie na pokładzie okrętu podwodnego to z pewnością zalety. Warto jednak pamiętać, że produkcja bardzo dobrze radzi sobie też pod względem audio, a nieraz polskie produkcje pokazywały, że to nasza pięta achillesowa.

Orzeł Ostatni patrol Cały film (2022) CDA – Jak oglądać?

Każdy chciał obejrzeć cały film Orzeł Ostatni patrol bez przerywników na reklamy czy też bez uiszczana horrendalnie wysokich opłat. Otóż najprostszym sposobem jest udanie się do kina, szczególnie podczas promocyjnych dni. Jeśli jednak pragniemy oszczędzić, to istnieje możliwość znalezienia VOD. Które z oficjalnego źródła dostarczą nam Orzeł Ostatni patrol cały film online

Podobne Filmy Online:

  1. Zapomniana Lista Online
Orzeł. Ostatni patrol
Orzeł. Ostatni patrol
Oryginalny Tytuł Orzeł. Ostatni patrol
IMDb Ocena 5.2 14 głosów

Reżyser

Obsada

Tomasz Zietek isKapitan Jan Grudziński
Kapitan Jan Grudziński
Antoni Pawlicki isPodporucznik Marian Mokrski
Podporucznik Marian Mokrski
Mateusz Kościukiewicz isporucznik Andrzej Piasecki
porucznik Andrzej Piasecki "Pablo"
Rafał Zawierucha ispodchorąży
podchorąży "Klops"
Filip Pławiak ispodporucznik Jerzy Sosnowski
podporucznik Jerzy Sosnowski
Adam Woronowicz isbosman Henryk Kotecki
bosman Henryk Kotecki
Tomasz Schuchardt isporucznik Florian
porucznik Florian "Roszak "Trzonek"
Kamil Dobrowolski ismarynarz Stanisław Uliczny
marynarz Stanisław Uliczny
Filip Gurłacz ismat Jan Torbus
mat Jan Torbus
Tomasz Włosok issanitariusz marynarz Kazimierz Mazurkiewicz
sanitariusz marynarz Kazimierz Mazurkiewicz
Udostępnień0

Podobne tytuły

Sampai Jumpa di Pertemuan Akhir
Best Sellers
The Blind Soldiers
Szarlatan 2020
The Electrical Life of Louis Wain
Hard Luck Love Song
Moon Rock for Monday
The Survivor
The Lost Girls
Shot in the Dark
Niefortunny numerek lub szalone porno
Jak Najdalej Stąd
×
×
×
×
×
×
×