What's happening?

Silent Twins

Silent Twins

Sep. 16, 2022France113 Min.R
Twoja ocena: 0
7 1 głos

Opis

Gdzie obejrzeć cały film Silent Twins Online?

Zdumiewająca historia bliźniaczek, które przez lata nie komunikowały się ze światem zewnętrznym i rozmawiały wyłącznie ze sobą. Silent Twins to dzieło, które przygotowane zostało bazując na prawdziwych wydarzeniach z Wysp Brytyjskich. Czarnoskóre bliźniaczki postanowiły nie rozmawiać z nikim – komunikowały się wyłącznie ze sobą. 

Z polskiego Milczące Bliźniaczki, to film przygotowany przez ekipę polsko-amerykańsko-brytyjską. Reżyserią zajęła się Agnieszka Smoczyńska (wcześniej znana z lokalnych produkcji w postaci poszczególnych odcinków seriali ‘Na Dobre i na złe’ bądź ‘Plebania’. Z nowszych dzieł warto wymienić filmy Fuga i Córki Dancingu. Jednakże, dopiero Milczące Bliźniaczki stały się pierwszym dziełem polskiej reżyserki przygotowanym na arenę międzynarodową.

Krótki zarys fabuły Silent Twins CDA

Otóż historia June i Jennifer Gibbons  bazuje na faktycznych wydarzeniach, które działy się w Wielkiej Brytanii w latach 70tych, 80tych, a także na początku lat 90tych. Produkcja opowiada historię dwójki bliźniaczek, które ze względu na nieprzyjazne dziewczynkom środowisko. Postanowiły odrzucić komunikację ze światem zewnętrznym i zamknęły się w ich własnym świecie. Ekranizacja przedstawia trudny świat sióstr, które uciekały do fantastycznych krain stworzonych przez własne umysły, gdzie były szanowane, kochane i akceptowane. 

Produkcja pozwala nam poznać June i Jennifer zarówno jak były młodymi dziewczynkami, ale też i kobietami kiedy to trafiły do niesławnego wręcz szpitala psychiatrycznego Broadmoor. To właśnie tam musiały podjąć decyzję czy zostaną razem czy się od siebie rozdzielą i zaczną żyć pełnią życia.

Silent Twins Online – Obsada

Ten film to śmietanka towarzyska aktorów. I choć niektórzy nie goszczą na pierwszych stronach tabloidów co chwila, to zdecydowanie możemy zauważyć wiele gwiazd. Sam fakt, że postanowiły wziąć udział w produkcji świadczył o zaufaniu do scenariusza i reżyserii. Dobrym przykładem jest tutaj odtwórczyni jednej z głównych rol, mianowicie Letitia Wright. Aktorka znana z takich filmów jak Avengers: Endgame, Avengers: Infinity War, a także z filmów Marvela Wakanda i Wakanda Forever. Wcieliła się w postać June Gibbons. Tamara Lawrence to natomiast aktorka mniej popularna, aczkolwiek uznana na lokalnym, brytyjskim rynku aktorskim. Ze względu na udane wystąpienie w King Charles III czy też Boxing Days lub Kindred.

Warto odnotować, że w filmie pojawia się też aktor Michael Smiley znany z takich rol jak Kill List czy The Lobster. Bardzo miłym dodatkiem w tym niemal hollywoodzkim towarzystwie jest pojawienie się polskich aktorek i aktorów. Choć ich role nie były zbyt znaczące, to każda osoba świetnie odnalazła się wśród bardziej doświadczonych i utytułowanych koleżanek i kolegów po fachu. 

Opinie – sprawdź jak krytycy i użytkownicy odbierają to dzieło!

Filmweb czy imdb Silent Twins lektor pl oceniają stosunkowo wysoko. I mowa tutaj nie tylko o krytykach filmowych, którzy zazwyczaj decydują się na nieco kontrowersyjne wypowiedzi. Czy też oceny niejednokrotnie mijające się z tym co większość “standardowych” widzów uważa. Tutaj mamy zgodność – Silent Twins to świetne połączenie historii dramatu czarnoskórych sióstr z bardzo ciekawą grą aktorską. Ale też i bardzo dobrze przedstawioną scenerią i realiami, jakie w tamtych czasach charakteryzowały społeczeństwo brytyjskie. 

Silent Twins cały film online dostępny jest nie tylko w kinie od 14 października, ale też i w serwisach streamingowych. Co ciekawe, takie witryny to jedyny sposób na to, aby cieszyć się wersją Silent Twins z lektorem PL. Pamiętajmy natomiast, że od pewnego czasu pojawiają się zarówno napisy, dlatego każdy może wybrać preferencyjne tłumaczenie.

Silent Twins
Silent Twins
Silent Twins
Silent Twins
Silent Twins
Silent Twins
Silent Twins
Silent Twins
Silent Twins
Silent Twins
Oryginalny Tytuł The Silent Twins
IMDb Ocena 6.4 289 głosów
TMDb Ocena 6 3 głosów

Reżyser

Obsada

Letitia Wright isJune Gibbons
June Gibbons
Tamara Lawrance isJennifer Gibbons
Jennifer Gibbons
Julian R. Booth isCourt Clerk
Court Clerk
Tony Richardson isDr. John Rees
Dr. John Rees
Leah Mondesir-Simmonds isYoung June Gibbons
Young June Gibbons
Eva-Arianna Baxter isYoung Jennifer Gibbons
Young Jennifer Gibbons
Udostępnień0

Podobne tytuły

Francuskie wyjście
Those Who Walk Away
Gra szpiegów
Padre Pio
Polot 2020
Trzy kroki od siebie
Crisis
Palmer
Altered Carbon: Resleeved
Cato
West Side Story
Moon Rock for Monday
×
×
×
×
×
×
×