Zarejestruj się aby oglądać 1018 Views

  • Oglądaj zwiastunyoutube.com
W lesie dziś nie zaśnie nikt

W lesie dziś nie zaśnie nikt

Umarli bez internetuMar. 13, 2020
Twoja ocena: 0
6 1 głos
what going on?

Opis

Gdzie oglądać cały film W lesie dziś nie zaśnie nikt online?

Wypad na obóz jak zawsze ? jednak tym razem nic nie pójdzie po myśli organizatorów.Grupka nastolatków uzależnionych od smarfonów komputerów czy konsoli będzie musiało w realnym życiu podjąć się czegoś o czym by nie pomyśleli.Na obozie będą musieli walczyć o przetrwanie z czymś czego nie zobaczyli nawet przeglądając najciemniejsze zakamarki internetu.W obliczu niebezpieczeństwa poznają czym jest przyjaźń, miłość a także poświęcenie.Cały film W lesie dziś nie zaśnie nikt zapowiada się niezwykle ciekawie już po fabule możemy liczyć na dobre kino!.Poleje się krew i nie wszyscy bohaterowi wrócą do domu obiecują twórcy filmu.

Pierwszy polski prawdziwy horrror ?

Od dobrych kilku lat możemy obserwować wysyp komedi jak grzybów po deszczu tworzonych przez polskich producentów ale w końcu mamy to polski horror!. Twórcy zapowiadali że to będzie pierwszy polski horror który będzie skierowany do  większej publiczności czy dotrzymał słowa?.Zdecydowanie tak W lesie dziś nie zaśnie nikt to pierwszy udany mrożący krew w żyłach polski horror.W filmie podoba mi się jak zwykli nastolatkowie którzy codziennie siedzą całymi dniami przed smarfonami zaczynają współpracować ze sobą i walczyć o przetrwanie.Takiego filmu jeszcze nie było ale dzięki reżyserowi Bartoszowi M.Kowalskiemu który razem z Janem Kwiecińskim oraz Mirellą Zaradkiewicz napisali scenariusz już jest!.

Znani aktorzy w filmie to gwarancja dobrego kina 

W filmie zobaczymy ciekawych aktorów takich jak Wiktor Gąsiewski (rodzinka.pl) Julia Wieniawa która zagrała również ostatnio w filme Sala samobójców hejter Mirosław Zbrojewicz czy Olaf Lubaszenko który grał w wielu polskich filmach i serialach.Czy ten film dorówna filmowi Jana Komasy Boże ciało? Aż tak dobrze może nie będzie gdyż Boże Ciało był wyjątkowym filmem który nie zapomnijmy miał nominacje do oscara.Możemy być jednak pewni dobrego filmu gdyż W lesie dziś nie zaśnie nikt zbiera bardzo dobre recenzje.Cały film W lesie dziś nie zaśnie nikt można oczywiscie zobaczyć za darmo na naszej stronie.

 

W lesie dziś nie zaśnie nikt
Oryginalny tytuł W lesie dziś nie zaśnie nikt
Udostępniony0

Podobne tytuły

Annabelle
Niewidzialny człowiek
Spirala: Nowy rozdział serii Piła
Piękna i żeźnik
The Green Knight
Zabójcza ziemia
Moja śmierć
Córka Boga
Więź
Zmiana
Zabij to i wyjedz z tego miasta
Armia umarłych

Zostaw komentarz