What's happening?

After 2

After 2

Sep. 02, 2020United States105 Min.R
Twoja ocena: 0
5 1 głos

Opis

Cały film After 2 z lektorem online

After 2 rozgrywa się w świecie, w którym wszyscy są szczęśliwi. Każdy może cieszyć się czymkolwiek, przez cały dzień, jeśli tylko chce – wszyscy są zadowoleni. Ale system ma się rozsypać i zacząć zabijać ludzi, więc nie brakuje problemów, jeśli tylko wiesz jak ich szukać.

Film zaczyna się od tego, że dwoje ludzi żyje swoim codziennym życiem, kiedy dostają powiadomienie o sytuacji kryzysowej na swoje telefony – gdzieś w pobliżu wybuchła bomba samobójcza. Tajna policja puka do ich drzwi i aresztuje ich, ale zostają uratowani przez młodą kobietę, która wchodzi do domu twierdząc, że ona też ma taką samą wiadomość alarmową na telefonie ostrzegającą o zbliżającym się niebezpieczeństwie…

Kilka informacji o produkcji after 2 online

Ekranizacja miała miejsce w 2017 roku.W rolach głównych Matt Lanter, Christina Milian, Mykel Shannon Jenkins i Julianne Hough. After 2 został napisany przez Matta Lantera i Mickyy Martina. Film otrzymał mieszane recenzje od krytyków, niektórzy twierdzą, że to banał, podczas gdy inni chwalą go jako „urzekający i porywający”.

After 2 cda czy warto oglądać

Polecam ten film dla osób, które lubią oglądać komedie, dramaty, filmy familijne i historie miłosne. Polecam ten film również dla osób, które widziały już kilka komedii romantycznych. Myślę tak dlatego, że jest to komedia, dramat i film rodzinny w jednym. Ponadto, jeśli widziałeś już wiele komedii romantycznych, będziesz przyzwyczajony do tego rodzaju fabuły, jaką ma ta produkcja.

After 2
After 2
Oryginalny Tytuł After We Collided
IMDb Ocena 5.4 4,793 głosów
TMDb Ocena 6.6 420 głosów

Reżyser

Roger Kumble
Reżyser

Obsada

Shane Paul McGhie isLandon Gibson
Landon Gibson
Dylan Sprouse isTrevor Matthews
Trevor Matthews
Samuel Larsen isZed Evans
Zed Evans
Inanna Sarkis isMolly Samuels
Molly Samuels
Charlie Weber isChristian Vance
Christian Vance
Louise Lombard isTrish Daniels
Trish Daniels
Selma Blair isCarol Young
Carol Young
Udostępnień9

Podobne tytuły

Nocny myśliwy
The Show
Przemytnik
Dwóch ojców
25 lat niewinności. Sprawa Tomka Komendy
Saint-Narcisse
Petite maman
Powinniście odejść
Zło wcielone
Voyagers
A Perfect Fit
Crime Story

Zostaw komentarz

×
×
×
×
×
×
×