What's happening?


Obejrzyj trailer i sprawdź dostępność źródeł filmu po rejestracji.


Bohater

Bohater

Dec. 15, 2021France127 Min.PG-13
Twoja ocena: 0
8 1 głos

Opis

Niezwykle utalentowany reżyser z Iranu oferuje nam Ghahreman, czyli w Polsce film znany jako Bohater

Dramat, który zdobył 4 nagrody i miał 13 nominacji, jest produkcji francusko-irańskiej i prezentuje nam historię Rahima. Ten cieszy się ze swojej dwudniowej przepustki. W pewnym momencie w jego ręce trafia torba, która wypełniona jest różnymi kosztownościami. Główny protagonista filmu nie znajduje się w najlepszej sytuacji finansowej, więc staje przed dylematem – pomóc sobie czy może znaleźć właściciela zagubionej torby? Bohater cały film z 2021 roku był dostępny w kinach, a teraz możemy go obejrzeć online!

Film i historia, jaką nam przedstawia jest ciekawa

Główną rolę w filmie zyskał Amir Jadidi. Wciela się on w tytułowego bohatera, czyli Rahima Soltaniego. Protagonista znajdował się w więzieniu, ale uzyskał dwu dniową przepustkę. W trakcie tego okresu, protagonista odnajduje walizkę, w której znajduje się ogromna liczba drogich akcesoriów jubilerskich. Z początku postanawia on wykorzystać ją do spłaty zadłużenia, które kosztowało go wolność.
Z czasem jednak rzeczy nie idą zgodnie z jego planem, przez co musi znaleźć inne rozwiązanie problemu. Zadania nie ułatwia fakt, że nie chce sprowadzić na swoją rodzinę większej tragedii i hańby Brzmi ciekawie? Bohater cały film online jest już dostępny, dlatego sprawdź jak potoczy się historia Rahima Soltaniego. 

Gdzie oglądać cały film Bohater Online?

Niestety premiera filmu odbyła się już jakiś czas temu, a dodatkowo w polskich kinach dzieło nie było grane przez długi okres. Co więcej, pojawiało się tylko w tych mniej popularnych, niszowych wręcz kinach. A to oznacza, że film nie był tak łatwo dostępny. Bohater cały film lektor PL czy też wersja z napisami jest jednak możliwa do znalezienia. Irańsko-francuski film dostępny jest w pełni oryginalnej wersji na wielu różnych serwisach strumieniowych. Co ciekawe, oferują one dostęp do jakości HD.

Bohater
Bohater
Bohater
Bohater
Bohater
Bohater
Bohater
Bohater
Bohater
Bohater
Oryginalny Tytuł قهرمان
IMDb Ocena 7.5 24,270 głosów
TMDb Ocena 7.426 188 głosów
Udostępnień0

Podobne tytuły

Ala Kachuu
Życzenie Śmierci
Ta druga Zoey
A Feral World
Our Father
Jak zostałem gangsterem. Historia prawdziwa
Susza
The Italian Banker
The Blind Soldiers
Beck 45 – 58 minuter
Lorelei
Debbie Macomber’s A Mrs. Miracle Christmas