What's happening?

Ciche Miejsce 2

Ciche Miejsce 2

Mar. 18, 2020United States98 Min.
Twoja ocena: 0
10 2

Opis

Gdzie oglądać cały film Ciche Miejsce 2 online?

Pierwsza część horroru Ciche Miejsce okazała się niezwykle popularnym i odnoszącym sukcesy filmem. Nic dziwnego – nowatorskie podejście oraz niespotykana dotąd historia sprawiła, że każdy fan dobrego horroru musiał obejrzeć pierwsze wydanie. Po kilku latach twórcy powracają z drugą częścią, w której po raz kolejny przyjdzie nam śledzić historię rodziny w świecie opanowanym przez krwiożercze stwory.
Jeżeli i ty chciałbyś sprawdzić kolejną część, zacznij oglądać Ciche Miejsce 2 online i ciesz się z niesamowitej jakości oraz niezwykle wciągającego kina. Taka właśnie jest produkcja przygotowana przez Johna Krasinskiego, reżysera zarówno pierwszej jak i drugiej części.

Kontynuacja wydarzeń z drugiej części

Historia w ‘Cichym Miejscu 2’ przedstawia się równie intrygująco, co w pierwszej części. Co prawda nie będziemy zaskoczeni odkrywając z czym główni bohaterowie mają do czynienia. Jednakże, reżyser postanowił przygotować dla nas kontynuację wydarzeń, jaka miała miejsce pod koniec pierwszej części.
Rodzina Abbotów, zmuszona uciec ze swojej farmy, musi stawić czoła temu, co znajduje się poza jej obszarem. Niestety, okazuje się, że krwiożercze potwory polujące na wszystko co tylko wydaje dźwięk to nie jedyne zagrożenie, jakie czeka na Evelyn, Marcusa i Regan.
Co ciekawe, John Krasinski postanowił uchylić rąbka tajemnicy jak cała historia się zaczęła. Z tego względu w przerywnikach ujrzymy początek końca świata, jakiego nasi bohaterowie znali. Warto zatem zapoznać się z drugą częścią i obejrzeć ‘Ciche Miejsce 2’ online!

W obsadzie pojawią się nowe twarze

Kiedy tylko bohaterowie opuścili swoją farmę, napotkali szereg nowych postaci. W ich rolę wcielili się Cillian Murphy (znany z filmu ‘Dunkierka’ oraz serialu ‘Peaky Blinders’) czy Djimon Hounsou (znany z ‘Po prostu walcz’ i ‘Krwawy diament’).
Oczywiście oprócz tego raz jeszcze w bohaterów z pierwszej części wcieli się Emily Blunt, która również grała w ‘Na skraju jutra’ oraz w ‘Mary Poppins powraca’ czy Noah Jupe z filmu ‘Cudowny chłopak’ i Millicent Simmonds, która zagrała również w ‘Wonderstruck’.

Ciche Miejsce 2
Ciche Miejsce 2
Ciche Miejsce 2
Ciche Miejsce 2
Ciche Miejsce 2
Ciche Miejsce 2
Oryginalny Tytuł A Quiet Place Part II
Udostępnień2

Podobne tytuły

Czarnobyl 1986
Mój Dom
Ósma noc
The Tutor
Skinford: Death Sentence
Wielki Gatsby
Viena and the Fantomes
Rabia
Dwóch ojców
Papierowe życie
Trapped in the Cabin
W imię diabła
×
×
×
×
×
×
×