What's happening?

Free Guy

Free Guy

United StatesN/A
Twoja ocena: 0
10 3

Opis

 

Free Guy Online PL już dostępny – sprawdź jak Ryan Reynolds poradził sobie w roli NPC!

Free guy – Jeśli wielu z was zastanawiało się jak wyglądałby film, w którym moglibyśmy poznać historię mało zauważalnych botów zwanych również NPC (non-player character), to najnowsze dzieło Shawna Levy z pewnością przypadnie wam do gustu!

Film stworzony został na podstawie historii przygotowanej przez Matta Liebermana. Wyreżyserowany przez Shawna Levy, a producentami zostali Greg Berlanti, Sarah Schechter, Adam Kolbrenner, reżyser Shawn Levy, a także główny bohater historii, czyli Ryan Reynolds.

Fabuła w filmie Free Guy – dowiedz się więcej o filmie-grze zanim się w nią zanurzysz!

Tytuł przenosi nas do wirtualnego świata gry, który z pozoru bardzo przypomina nam prawdziwy świat. Z tego właśnie powodu na samym początku nie jesteśmy w ogóle w stanie powiedzieć, że główny bohater, tak zwany Guy, znajduje się w świecie gry komputerowej.

W mieście zwanym Free City, protagonista jest pracownikiem banku. W pewnym jednak momencie, bohater uzyskuje świadomość i zdaje sobie sprawę, że znajduje się w grze. Pomogło mu w tym oprogramowanie, które wgrane zostało przez dwoje programistów, a mianowicie Milly i Keysa.

W momencie kiedy zdaje sobie sprawę co tak naprawdę się wydarzyło, postanawia sam zostać bohaterem gry i stawić czoła przeciwnościom, a także samym twórcom gry, którzy postanowili zamknąć serwery i wyłączyć tytułowego bohatera.

Obsada, czyli kto oprócz Ryana Reynoldsa występuje na scenie?

W obsadzie znalazła się Jodie comer, która wcieli się w postać Milly (znanej też jako Molotov Girl. Warto zauważyć, że aktorkę bardzo często spotkać mogliśmy w najróżniejszych serialach, a także odegrała małą rolę w filmie Star Wars: Skywalker Odrodzenie

Oprócz tego, twórcy przygotowali dla nas postać Keysa, w którego wcieliła się gwiazda serialu Stranger Things, a mianowicie Joe Keery. Oprócz tego, możemy również liczyć na występy Lil Lel Howery Utkarsha Ambudkara Taiki Waititi, a także Camille Kostek.

Warto także odnotować, że w filmie pojawiło się wiele występów gościnnych celebrytów internetowych, których większość z nas zna z serwisów Twitch czy YouTube. Mowa tutaj o Jacksepticeye, Ninja, Pokimane, czy LazarBeam. Co więcej, w filmie pojawi się także Alex Trebek!

Czy warto zapoznać się z filmem ?

Z uwagi na to, że film dostępny jest już teraz dla każdego.To z pewnością warto sprawdzić co ma do zaoferowania. Jest to z pewnością nietuzinkowe podejście i wprowadza nieco świeżości na rynek filmowy.Gdzie bardzo często pojawiają się tylko odświeżone wersje starych filmów czy sequele.Już ustabilizowanych na rynku filmowym tytułów.

Jest to natomiast unikalna oferta, w której zgrabnie połączono science fiction.Razem z akcją i komedią, co gwarantuje spektakularne i pełne zabawnych sytuacji półtorej godziny. Warto zatem już dziś przetestować Free Guy Online PL wersji, w którą sprawdzić możecie w wersji z napisami polskimi oraz w jakości HD.

Free Guy
Free Guy
Free Guy
Free Guy
Free Guy
Free Guy
Free Guy
Free Guy
Free Guy
Free Guy
Oryginalny Tytuł Free Guy
IMDb Ocena N/A N/A głosów

Reżyser

Obsada

Udostępnień4

Podobne tytuły

Dwóch ojców
Aline glos milosci
Furioza
Sobreviviendo mis XV
UFC Fight Night 195: Ladd vs. Dumont
Tajna Agencja Kontroli Magii
Zbuntowana
Misja Stone
Tais & Taiane
Jesteś tam, Boże? To ja, Margaret
Instynkt przetrwania
Księżniczka Łabędzi. Na dłużej niż na zawsze
×
×
×
×
×
×
×