What's happening?

Free Guy

Free Guy

United StatesN/A
Twoja ocena: 0
10 2

Opis

 

Free Guy Online PL już dostępny – sprawdź jak Ryan Reynolds poradził sobie w roli NPC!

Free guy – Jeśli wielu z was zastanawiało się jak wyglądałby film, w którym moglibyśmy poznać historię mało zauważalnych botów zwanych również NPC (non-player character), to najnowsze dzieło Shawna Levy z pewnością przypadnie wam do gustu!

Film stworzony został na podstawie historii przygotowanej przez Matta Liebermana. Wyreżyserowany przez Shawna Levy, a producentami zostali Greg Berlanti, Sarah Schechter, Adam Kolbrenner, reżyser Shawn Levy, a także główny bohater historii, czyli Ryan Reynolds.

Fabuła w filmie Free Guy – dowiedz się więcej o filmie-grze zanim się w nią zanurzysz!

Tytuł przenosi nas do wirtualnego świata gry, który z pozoru bardzo przypomina nam prawdziwy świat. Z tego właśnie powodu na samym początku nie jesteśmy w ogóle w stanie powiedzieć, że główny bohater, tak zwany Guy, znajduje się w świecie gry komputerowej.

W mieście zwanym Free City, protagonista jest pracownikiem banku. W pewnym jednak momencie, bohater uzyskuje świadomość i zdaje sobie sprawę, że znajduje się w grze. Pomogło mu w tym oprogramowanie, które wgrane zostało przez dwoje programistów, a mianowicie Milly i Keysa.

W momencie kiedy zdaje sobie sprawę co tak naprawdę się wydarzyło, postanawia sam zostać bohaterem gry i stawić czoła przeciwnościom, a także samym twórcom gry, którzy postanowili zamknąć serwery i wyłączyć tytułowego bohatera.

Obsada, czyli kto oprócz Ryana Reynoldsa występuje na scenie?

W obsadzie znalazła się Jodie comer, która wcieli się w postać Milly (znanej też jako Molotov Girl. Warto zauważyć, że aktorkę bardzo często spotkać mogliśmy w najróżniejszych serialach, a także odegrała małą rolę w filmie Star Wars: Skywalker Odrodzenie

Oprócz tego, twórcy przygotowali dla nas postać Keysa, w którego wcieliła się gwiazda serialu Stranger Things, a mianowicie Joe Keery. Oprócz tego, możemy również liczyć na występy Lil Lel Howery Utkarsha Ambudkara Taiki Waititi, a także Camille Kostek.

Warto także odnotować, że w filmie pojawiło się wiele występów gościnnych celebrytów internetowych, których większość z nas zna z serwisów Twitch czy YouTube. Mowa tutaj o Jacksepticeye, Ninja, Pokimane, czy LazarBeam. Co więcej, w filmie pojawi się także Alex Trebek!

Czy warto zapoznać się z filmem ?

Z uwagi na to, że film dostępny jest już teraz dla każdego.To z pewnością warto sprawdzić co ma do zaoferowania. Jest to z pewnością nietuzinkowe podejście i wprowadza nieco świeżości na rynek filmowy.Gdzie bardzo często pojawiają się tylko odświeżone wersje starych filmów czy sequele.Już ustabilizowanych na rynku filmowym tytułów.

Jest to natomiast unikalna oferta, w której zgrabnie połączono science fiction.Razem z akcją i komedią, co gwarantuje spektakularne i pełne zabawnych sytuacji półtorej godziny. Warto zatem już dziś przetestować Free Guy Online PL wersji, w którą sprawdzić możecie w wersji z napisami polskimi oraz w jakości HD.

Free Guy
Free Guy
Free Guy
Free Guy
Free Guy
Free Guy
Free Guy
Free Guy
Free Guy
Free Guy
Oryginalny Tytuł Free Guy
IMDb Ocena N/A N/A głosów

Reżyser

Obsada

Udostępnień3

Podobne tytuły

Don’t Look Up
The Marksman
Dopóki ślub nas nie rozłączy
The Paper Tigers
The Manson Brothers Midnight Zombie Massacre
Jojo Rabbit
Ostatni najemnik
Jungle Run
LEGO Star Wars Terrifying Tales
Swingersi
The Lost City
Home Sweet Home Alone

(5) comments

Zostaw komentarz

×
×
×
×
×
×
×