What's happening?

Halloween zabija

Halloween zabija

Oct. 14, 2021United Kingdom106 Min.R
Twoja ocena: 0
9 1 głos

Opis

Halloween zabija online cały film cda netflix

Laurie myśli, że udało jej się już na dobre uwolnić od swojego prześladowcy, ale okazuje się, że jej męka jeszcze się nie skończyła. Jej siostra Katie zaginęła, a w trakcie poszukiwań Laurie odkrywa złowrogi spisek łączący wszystkie kobiety, które uciekły Michaelowi Myersowi.

Musi wrócić do Haddonfield, by dokończyć to, co zaczęła i zmierzyć się z największym strachem: Davidem – człowiekiem, który zamordował Jamiego, a teraz porwał Katie. Jeśli jej się powiedzie, Laurie nie tylko uratuje dzieci, ale stworzy nieprzemijającą legendę, która przejdzie do historii kina. A jeśli jej się nie uda, cóż, będziemy musieli poczekać 10 lat, żeby zobaczyć, co się stanie!

Jak kręcony był film Halloween zabija online

Wiele współczesnych filmów kręconych jest głównie na planach dźwiękowych lub w innych miejscach, które pozwalają na kontrolowane oświetlenie. Jednak tendencja do stosowania tych samych technik kinematograficznych w produkcjach niskobudżetowych wciąż nie jest zbyt powszechnie uznawana. Dotyczy to zwłaszcza horrorów takich jak właśnie Halloween zabija , który kręcony był nocą w prawdziwych plenerach bez sztucznego oświetlenia, przez co określany jest mianem prawdziwego horroru.

Nietrudno zrozumieć, dlaczego współcześni twórcy filmowi używają tych samych technik zdjęciowych, co w Hallowen zabija.Ponieważ dzięki nim powstają ujęcia, które wyróżniają się na tle innych. Jednak to, co nieumyślnie robią, to tworzenie atmosfery strachu i niepokoju wśród widzów.

Opis głównych bohaterów halloween zabija

Mary:
Mary ma długie ciemne włosy i brązowe oczy. Nosi jasną kurtkę i spódnicę z czarnym paskiem.
Roy:
Roy jest głównym bohaterem filmu halloween zabija. Opisywany jest jako “bardzo przystojny” z rudymi włosami, zielonymi oczami i piegami. W scenie otwierającej film nosi okulary i wojskowe ubranie.
Kyle Prescott:
Kyle Prescott jest jednym z głównych bohaterów pojawiających się w halloween kills 2021, jest opisany jako “przystojny” przez Mary, podczas gdy oglądają telewizję w domu w noc Halloween w swoim salonie, nosząc tylko szatę, aby to uczcić.

Podsumowanie i moje odczucia dotyczące filmu Halloween Zabija

Film otrzymał do tej pory mieszane recenzje, z wieloma twierdzącymi, że film jest tylko żartem, a nie poważnym horrorem. Chociaż osobiście uważam, że film jest całkiem dobry to są osoby , które nie zgadzają się ze mną i nie uważają go za dobry w ogóle. Posuwają się nawet do stwierdzenia, że był “straszny”. Wydaje się, że ta opinia o halloweenowych zabójstwach podzieliła wiele osób, ponieważ wiele z nich jest albo bardzo entuzjastycznie nastawionych do filmu, albo skrajnie negatywnie.

Halloween zabija
Halloween zabija
Halloween zabija
Halloween zabija
Halloween zabija
Halloween zabija
Halloween zabija
Halloween zabija
Halloween zabija
Halloween zabija
Oryginalny Tytuł Halloween Kills
IMDb Ocena 7.4 1,352 głosów
TMDb Ocena 7.6 374 głosów

Reżyser

Obsada

Jamie Lee Curtis isLaurie Strode
Laurie Strode
Judy Greer isKaren Nelson
Karen Nelson
Andi Matichak isAllyson Nelson
Allyson Nelson
Nick Castle isThe Shape
The Shape
Airon Armstrong isThe Shape (1978)
The Shape (1978)
Will Patton isFrank Hawkins
Frank Hawkins
Thomas Mann isYoung Hawkins
Young Hawkins
Jim Cummings isPete McCabe
Pete McCabe
Dylan Arnold isCameron Elam
Cameron Elam
Udostępnień0

Podobne tytuły

Lady Usher
Piękna i żeźnik
Small Engine Repair
Terrifier 2
Pasażer nr 4
Jestem wszystkimi dziewczynami
Stay Out of the Attic
Tlen
The Manson Brothers Midnight Zombie Massacre
Powinniście odejść
Kobieta w oknie
Piekielna głębia 3
×
×
×
×
×
×
×