What's happening?

Naprzód

Naprzód

Mar. 04, 2020United States103 Min.PG
Twoja ocena: 0
2.8 5

Opis

Gdzie oglądać cały film Naprzód online?

Jeżeli uważacie, że Uniwersytet Potworny z 2013 roku to świetne kino, to najnowsza animacja tego samego reżysera zdecydowanie przypadnie wam do gustu. Już dziś możecie obejrzeć Naprzód online, który to miał premierę 21 lutego na świecie i kilka tygodni później, bo 6 marca, w Polsce. Tym razem poznamy historię dwóch nastoletnich elfów, którzy wyruszą w niebezpieczną i pełną przygód podróż w celu odnalezienia mapy legendarnej wojowniczki.

W filmie obejrzymy historię dwóch braci

Naprzód przeniesie nas do fantastycznego świata, który niegdyś był wypełniony magią oraz zdarzeniami nie z tego świata. Teraz jednak elfy od dłuższego czasu nie słyszały ani nie widziały żadnego śladu magii. Zmienia się to kiedy w 16 urodziny bracia otrzymują od swojej mamy prezent. Jest to specjalna różdżka, która w rodzinie była przekazywana z pokolenia na pokolenie. Dzięki niej oraz zaklęciu, jakie ojciec dołączył, istnieje możliwość przywołania jego ducha.
Chłopcy starają się zatem choć na chwilę zobaczyć ze swoim ojcem. Problem jednak pojawia się, kiedy po przywołaniu udało im się sprowadzić tatę jedynie połowicznie! Aby zatem odnaleźć drugą część swojego ojca, bracia elfy muszą wyruszyć w podróż aby znaleźć mapę Manticory. Była ona legendarną wojowniczką. Niestety, bohaterowie mają ograniczony czas, gdyż za 24 godziny tata elf zniknie. Czy im się uda? Sprawdź już teraz oglądając Naprzód online!

Fantastyczny świat i pełno komicznych przygód!

W najnowszym filmie od twórców serii Toy Story oraz Iniemamocni otrzymamy niezwykle wartką akcję oraz wiele komicznych sytuacji. To właśnie tutaj tata duch bez tułowia czy głowy będzie towarzyszył synom podczas niesamowitej podróży przez cywilizowany świat, w którym magia zniknęła… choć okazuje się, że tylko pozornie.
W obsadzie znalazły się największe gwiazdy kina. Bohaterom głosu użyczyli Tom Holland (Spider-Man: Homecoming oraz Daleko od Domu), Chris Patt (Strażnicy Galaktyki, Jurassic World), Julia Louis-Dreyfus (Figurantka, Kroniki Seinfelda) oraz Octavia Spencer (Służące, Chata).

Naprzód
Naprzód
Naprzód
Naprzód
Naprzód
Naprzód
Naprzód
Naprzód
Oryginalny Tytuł Onward

Reżyser

Dan Scanlon
Reżyser

Obsada

Chris Pratt isBarley Lightfoot (voice)
Barley Lightfoot (voice)
Tom Holland isIan Lightfoot (voice)
Ian Lightfoot (voice)
Julia Louis-Dreyfus isLaura Lightfoot (voice)
Laura Lightfoot (voice)
Octavia Spencer isManticore (voice)
Manticore (voice)
Mel Rodriguez isOfficier Colt Bronco
Officier Colt Bronco
Ali Wong isOfficier Gore
Officier Gore
Lena Waithe isOfficer Spector
Officer Spector
Udostępnień0

Podobne tytuły

Sampai Jumpa di Pertemuan Akhir
Faunutland and the Lost Magic
Mavka i strażnicy lasu
Barbie
Mali agenci: Armagedon
Kopciuszek
Rodzina Addamsów 2
Kosmiczny mecz: Nowa era
Tom & Jerry
The Yin Yang Master / Shi Shen Ling
Shang-Chi i legenda dziesięciu pierścieni
Black Clover: Sword of the Wizard King
×
×
×
×
×
×
×