What's happening?

Niewidzialny człowiek

Niewidzialny człowiek

Feb. 26, 2020United States, Australia110 Min.R
Twoja ocena: 0
5 1 głos

Opis

Gdzie oglądać cały film Niewidzialny człowiek online?

Jeżeli uwielbiamy filmy grozy, to najnowsze dzieło Leigh Whanella zdecydowanie przypadnie nam do gustu. Jest to reżyser, którego pierwsze kroki w kinematografii rozpoczęły się od aktorstwa. Grał on w klasykach gatunku horroru, a mianowicie w serii Piła, a później w cyklu Naznaczony. ‘Niewidzialny człowiek’ to dzieło, które na ekrany kin trafiło dosyć niedawno, bo pod koniec lutego 2020 roku. W Polsce film ukazał się natomiast 6 marca.
Jeżeli uwielbiamy filmy z wartką akcją, w których sprawca nie jest do samego końca znany, to ‘Niewidzialny człowiek’ zdecydowanie przypadnie nam do gustu.

Główną bohaterką jest Cecilia Kass

Protagonistką filmu jest żona niezwykle bogatego i inteligentnego naukowca, Cecilia Kass. Niestety, związek ten jest toksyczny i pełny przemocy. W końcu bohaterka decyduje się uciec od męża i ukryć w domu siostry, która zamieszkuje go razem z ich przyjacielem z dzieciństwa. Niedługo później okazuje się, że mąż Cecilii popełnił samobójstwo, zostawiając przy tym bohaterce olbrzymie pieniądze.
Niestety, seria niewytłumaczalnych wypadków i zdarzeń, które dotyczą nie tylko bohaterki, ale również każdej osoby którą kocha sprawia, że Cecilia nabiera podejrzeń co do samobójstwa swojego męża. Nikt jednak nie wierzy protagonistce i pomimo śmiertelnego niebezpieczeństwa, stara się na własną rękę udowodnić coś, co jest niewytłumaczalne. W jaki zatem sposób zagwarantować sobie i bliskim bezpieczeństwo, kiedy tytułowy niewidzialny człowiek prześladuje Cecilie?

Obsada w filmie ‘Niewidzialny człowiek’

Przede wszystkim należy wspomnieć o bardzo dobrej grze aktorskiej gwiazdy wcielającej się w główną bohaterkę, a mianowicie Elizabeth Moss. Większość z nas zna aktorkę dzięki swoim rolom w tak uznanych filmach jak Mad Men oraz Opowieść Podręcznej.
Warto dodatkowo zwrócić uwagę na innych aktorów. W filmie wystąpili również Harriet Dyer (The InBetween, Zabójcza Ziemia), Storm Reid (Pułapka Czasu, Euforia), Aldis Hodge (Straight Outta Compton, Jack Reacher) oraz Oliver Jackson-Cohen (Nawiedzony dom na wzgórzu, Świat bez końca).

Niewidzialny człowiek
Niewidzialny człowiek
Niewidzialny człowiek
Oryginalny Tytuł The Invisible Man
IMDb Ocena 7.7 2,190 głosów
Udostępnień0

Podobne tytuły

Old
Alienoid
Voyagers
Guwernantka
The Rescue
Better Safe Than Sorry
Przywilej
Older Gods
Ted Bundy: American Boogeyman
Spontaniczni
Na celowniku
Miłość i głęboka woda
×
×
×
×
×
×
×