What's happening?


Obejrzyj trailer i sprawdź dostępność źródeł filmu po rejestracji.


Sala samobójców. Hejter

Sala samobójców. Hejter

Mar. 06, 2020Poland
Twoja ocena: 0
4 3 głos

Opis

Sala samobójców hejter online dostępny już dziś!

Hejter to druga część niezwykle popularnego polskiego thrillera, w którym to po raz kolejny wirtualny świat, jaki poznaliśmy niespełna dekadę temu, ma ogromny wpływ na nasze prawdziwe życie. Chociaż bohaterowie są inni (z wyjątkiem roli Agaty Kuleszy, która po raz kolejny wcieli się w Beatę Santorską), to problemy, jakie Sala Samobójców Hejter poruszy będą do bólu podobne i aktualne.
Sprawdź zatem już dziś najnowsze dzieło Jana Komasa i Mateusza Pacewicza, które premierę w Polsce i na świecie miało 6 marca 2020 roku.

Sala Samobójców Hejter – jednym z głównych wątków jest historia miłosna

Po raz kolejny główny bohater jest nieszczęśliwie zakochany w kimś, kogo nie może mieć. Historia skupia się na studencie prawa Tomku (w tej roli Maciej Musiałowski), który to zostaje wyrzucony z prestiżowej uczelni przez plagiat. Jednakże, aby nie stracić poparcia rodziny Krasuckich (Jacek Koman oraz Danuta Stenka), postanawia się zataić ten fakt.
Po odkryciu kłamstwa, chłopak zostaje pozbawiony wsparcia finansowego oraz traci zaufanie rodziny. Jest to dodatkowy cios, gdyż główny bohater od lat podkochuje się w córce Krasuckich, Gabi (Vanessa Aleksander) – jego przyjaciółce z dzieciństwa. Starając się odegrać na swoich dobroczyńcach, chłopak wykorzystuje możliwość pracy w agencji reklamowej, dzięki czemu otrzymuje dostęp do zaawansowanej technologii oraz wielu tajemnic warszawskiej elity.
Od tego momentu Tomek stara się inwigilować Krasuckich, którzy to aktywnie wspierają jednego z kandydatów na prezydenta stolicy, a mianowicie Pawła Rudnickiego (Maciej Stuhr). Plan bohatera cały czas się rozwija, a jego finał wiedzie do świata tytułowej gry wideo, a mianowicie Sali Samobójców.

Bardzo dobra obsada i jeszcze lepsze oceny

W filmie bardzo dobrze odnalazła się niemalże cała obsada. Świetne recenzje zebrał przede wszystkim aktor odgrywający rolę Tomka Giemzy, czyli Maciej Musiałowski. Sala Samobójców Hejter to nie tylko kino bardzo dobrze przedstawiające realia dzisiejszego świata, lecz również bardzo intrygująca historia, która nigdy wcześniej nie pojawiła się na dużym ekranie.

Sala samobójców. Hejter
Oryginalny Tytuł Sala samobójców. Hejter

Reżyser

Jan Komasa
Reżyser

Obsada

Udostępnień1

Podobne tytuły

Rumble Through the Dark
Piekarz
Krew i złoto
Czarna wyspa
Madame Claude
The Card Counter
The Fall
Niepokój
Piotruś Pan i Alicja w Krainie Czarów
Wyzwanie dla kumpla
Szum
CONCEITITY