What's happening?


Obejrzyj trailer i sprawdź dostępność źródeł filmu po rejestracji.


Zdarzyło się

Zdarzyło się

Nov. 24, 2021France100 Min.R
Twoja ocena: 0
6 1 głos

Opis

Interesujesz się Zdarzyło się lektor PL wersją? Sprawdź co ten dramat usytuowany w latach 60 tych ubiegłego wieku ma nam do zaoferowania! 

Francuski film z gatunku thriller wymieszany z dramatem przygotowany przez Audrey Diwan – kobietę odpowiedzialną za takie dzieła jak Marsylski łącznik, Kryptonim HHhH i Północny bastion. Ponadto, reżyserka i scenarzystka libańskiego pochodzenia zdobyła nagrodę Złotego Lwa, a także nominowana była do nagród BAFTA i Cezara. Jej najnowsze dzieło, mianowicie Happening, opowiada historię młodej i utalentowanej uczennicy. Która ze względu na ciążę musi poradzić sobie ze zmianami zachodzącymi w jej ciele, z nauką, a także z potencjalną decyzją związaną z zakończeniem życia jej nienarodzonego dziecka. Zdarzyło się film online na pewno jest już dostępny i to z pewnością ciekawy dramat dla miłośnika filmów niszowych.

O co chodzi w filmie? Fabuła

Główną rolę odgrywa francuska aktora rumuńskiego pochodzenia Anamaria Vartolomei. Niektórzy mogą ją znać z roli w filmie My Little Princess z 2011 roku. Gra ona Anne, która właśnie zbliża się do ostatnich zaliczeń. Niestety, ciąża mocno komplikuje jej plany i powoli traci dobre wyniki, na które pracowała latami. Zdarzyło się cały film przedstawia jej historię od początku ciąży aż po sam koniec. Gdzie zmaga się z własnymi demonami, a także z bólem i konsekwencjami aborcji – nawet jeśli wiąże się to z więzieniem.

Premiera Zdarzyło się już się odbyła, a ty kiedy zobaczysz ten film?

Nie czekaj ani chwili dłużej, sprawdź gdzie obejrzeć Zdarzyło się napisy PL lub wersję z lektorem!
Niestety w kinach polskich nie uświadczyliśmy tego dzieła. Aczkolwiek nic straconego, bo ze względu na swoją popularność na rodzimym rynku, bardzo szybko pojawiło się wiele oryginalnych wersji – w tym wersja HD. Serwisy streamingowe, nawet w Polsce, pozwolą nam sprawdzić Zdarzyło się cały film online

Zdarzyło się
Zdarzyło się
Zdarzyło się
Zdarzyło się
Zdarzyło się
Zdarzyło się
Oryginalny Tytuł L'Événement
IMDb Ocena 7.4 6,231 głosów
TMDb Ocena 7.124 193 głosów

Reżyser

Audrey Diwan
Reżyser

Obsada

Udostępnień0

Podobne tytuły

Memoirs of a Black Girl
Supernova
Narziss und Goldmund
Mainstream
Out Of Time
Wojna z dziadkiem
Blue Bayou
Make Me Famous
A Loud House Christmas
Córka Boga
Sanctuary
The Cleaner