Szkoła dla elity

Szkoła dla elity

Oct. 05, 2018
Twoja ocena: 0
10 1 głos

Sezony i odcinki

1Sezon 1 Oct. 05, 2018
2Sezon 2 Sep. 06, 2019
10
3Sezon 3 Mar. 13, 2020

Creator

Obsada

Itzan Escamilla isSamuel García Domínguez
Samuel García Domínguez
Mina El Hammani isNadia Shana
Nadia Shana
Ester Expósito isCarla Rosón
Carla Rosón
Miguel Bernardeau isGuzmán Nunier Osuna
Guzmán Nunier Osuna
Danna Paola isLucrecia
Lucrecia "Lu"
Jaime Lorente isFernando
Fernando "Nano" García Domínguez
Omar Ayuso isOmar Shana
Omar Shana

Opis

Gdzie oglądać serial Szkoła dla elity online?

Jedną z najciekawszych hiszpańskich produkcji ostatnich lat jest z pewnością ‘Szkoła dla elity’. To tytuł, który po raz pierwszy ukazał się w 2018 roku. Po dwóch latach i niezwykle wciągających sezonach, przyszedł czas na kolejny, niezwykle ciekawy i wciągający trzeci sezon tytułu, który gwarantuje nam emocjonalny roller coaster oraz wiele ciekawych wątków.
W trzecim sezonie ujrzymy kilku nowych bohaterów oraz kontynuację historii. Możemy tak więc liczyć na wartką akcję oraz na rozwinięcie bądź pojawienie się kompletnie nowych wątków. Dla fanów retrospekcji, które w idealny sposób uzupełniły dwa poprzednie sezony, znajdzie się bardzo dużo ciekawych nowinek oraz historii. Warto zatem sprawdzić już teraz najnowszy sezon ‘Szkoły dla elity’!

Co nieco o serialu

Pierwszy raz usłyszeliśmy o serialu jeszcze w 2017 roku. Za jego stworzenie odpowiadają Carlos Montero oraz Dario Madrona. Współtworzyli oni scenariusz do wszystkich odcinków. Warto natomiast zwrócić uwagę także na reżyserię. Za kamerą znaleźli się Sylvia Quer, Dani De La Orden oraz Ramon Salazar.
Jest to typowy serial młodzieńczy, w którym poznajemy licealistów z wyższych sfer. Chodzą oni do ekskluzywnego liceum. Jednakże, wszystko się zmienia, kiedy do klasy dołączają nowe osoby. Nie są one mile widziane ze względu na swój status społeczny. Sytuacja z dnia na dzień się pogarsza, co doprowadza później do tragedii.

Kogo nowego ujrzymy w trzecim sezonie?

Obsada serialu pozostaje niezmieniona. Oznacza to, że dalej będziemy śledzić historię ulubionych bohaterów. Możemy liczyć więc, że Miguel Herran wcieli się raz jeszcze w postać Christiana Varela Exposito. Miguel Bernardeau zagra Guzmana Nuniera Osunę, a Ester Exposito powróci jako Carla Roson Caleruega. Oczywiście szereg innych bohaterów wciąż pozostaje z nami. Dlatego będziemy także śledzić historię takich postaci jak Nadia Shana, Ander Munoz, Valerio, Polo, Lu, Nano czy Omar Shana.
Warto jednak zauważyć, że w trzecim sezonie Domu z papieru będziemy także oglądać nowe twarze. Leïti Sène i Sergio Momo wcielą się w postacie, które odświeżą nieco obsadę serialową.

Fabuła w kolejnym sezonie

Twórcy postanowili szczegóły fabuły zachować dla siebie do samego końca. Jednakże, zdajemy sobie z tego sprawę, że kolejny sezon będzie rozwijał wątki, jakie rozpoczęte zostały w ostatnich odcinkach drugiego sezonu. Warto oczywiście pamiętać o tym, że w najnowszym sezonie będziemy mogli obserwować jak licealiści poradzili sobie z tym, że Polo powrócił do szkoły.
Każdy fan serialu doskonale wie do jakich tragedii doszło. Jednakże, dopiero w trzecim sezonie dowiemy się czy chłopaka dosięgnie sprawiedliwość. Sprawdź już teraz co ciekawego wydarzy się w trzecim sezonie ‘Szkoły dla elity’ i czy nasi bohaterowie będą musieli skrywać kolejną tajemnicę!

Szkoła dla elity
Szkoła dla elity
Szkoła dla elity
Szkoła dla elity
Szkoła dla elity
Szkoła dla elity
Oryginalny Tytuł Élite
TMDb Ocena 7.4 88 głosów
First air date Oct. 05, 2018
Last air date Sep. 06, 2019
Sezon 3
Odcinki 17
Average Duration 50 minut
Udostępnień0

Podobne tytuły

Lupin
The Walking Dead: Dead City
Odwet oceanu
Polar Park
Kirli Sepeti
The Vanishing Triangle
Alphonse
Senior High
Zagłada domu Usherów
Na skraju
Squid Game
Ekstrapolacje

Zostaw komentarz