HBO co musisz wiedzieć + konkurs

zosq2 kwietnia, 2020
Jak oglądać na HBO? Wszystko co musisz wiedzieć

Home Box Office to jedna z najpopularniejszych sieci telewizyjnych w Polsce. Są to usługi Premium, które dostępne są dla każdego, kto wykupi abonament – czy to przez Internet, aby mieć dostęp także do usług na żądanie, czy poprzez operatora telewizyjnego. Jednakże, co musimy wiedzieć jeżeli chodzi o usługi HBO GO? Dowiedz się już teraz jak oglądać na HBO bez najmniejszych problemów?

Co nieco o HBO

HBO to skrót od Home Box Office. Usługi telewizyjne oferują nam ogromną ilość filmów, seriali czy programów telewizyjnych – niejednokrotnie tworzonych na zamówienie przez firmę. Początki firmy datuje się na rok 1972, kiedy to pojawiły się pierwsze wysoce pożądane serie oferowane przez stację. Dziś natomiast firma rozwinęła się do tego stopnia, że istnieje wiele różnych kanałów siostrzanych wykorzystujące licencje HBO na wiele treści.
W Polsce HBO pojawiło się dosyć dawno, gdyż w 1996 roku. Jednakże, prawdziwy rozwój kanału w naszym kraju rozpoczął się stosunkowo niedawno, bo w 2014 roku.Jednakże, to pojawienie się usługi HBO GO, czyli dostępu do ponad 1000 godzin treści filmowych, seriali oraz programów telewizyjnych.

Co takiego oferuje nam telewizja na żądanie?

Przez ostatnie lata przewinęła się ogromna ilość seriali – niektóre bardziej popularne, niektóre mniej. Pojawiły się także polskie oryginalne produkcje, które to powstały na zlecenie HBO Europe. Najpopularniejszymi produkcjami polskimi na HBO są dwa seriale dramatyczne, a mianowicie ‘Pakt’ oraz ‘Wataha’.Warto jednak zwrócić uwagę na zagraniczne blockbustery, a mianowicie takie seriale jak ‘Westworld’ czy ‘Gra o tron’.Pamiętajmy, że na HBO GO znajdziemy także szereg filmów!

Krok po kroku jak oglądać na HBO GO

Aby zacząć oglądanie na HBO GO wystarczy tylko odwiedzić oficjalną stronę HBO GO, zarejestrować się na stronie i uiścić opłatę miesięczną. Co ciekawe, na początku otrzymujemy tygodniową wersję testową.Pozwoli ona nam przetestować wszystkie dostępne opcje.

Categories
Udostępnień0

Zostaw komentarz

×
×
×
×
×
×
×