Netflix jak oglądać + konkurs

zosq1 kwietnia, 2020
Dowiedz się już teraz jak oglądać na netflixie!

Możliwość obejrzenia ulubionego serialu na tablecie, smartfonie czy po prostu na komputerze bez martwienia się o nic? Internetowa wypożyczalnia Netflix gwarantuje nam dostęp do tysiąca godzin filmów, seriali, programów telewizyjnych oraz dokumentów. Jest to jedna z najszybciej rozwijających się firm, dzięki której otrzymujemy możliwość obejrzenia ogromnej ilości treści bez martwienia się o szybkość połączenia internetowego czy o naszą lokalizację.

Czym jest Neflix?

Netflix powstał w 1997 roku i na początku działał jako lokalna wypożyczalna filmów. Rozwój firmy oraz zmieniające się realia sprawiły, że Netflix z lokalnego sklepu stał się mocarną wypożyczalnią filmów. Rozwój pozwolił firmie na publikacje swoich własnych produkcji – zarówno krótkich seriali jak i pełnometrażowych filmów.
Usługi firmy po raz pierwszy w Polsce pojawiły się w 2016 roku. Jednakże od samego początku firma zdobyła szacunek użytkowników z Polski udostępniając ogromną ilość pozycji, które oferowały polskie napisy bądź polski lektor.

Produkcji na stronie jest wiele

Do wyboru mamy filmy i seriale z całego świata. Wszystkie popularne oferują nam nie tylko napisy w ojczystym języku, ale również lektor.Z najważniejszych seriali wymienić należy Stranger Things, Dom z papieru, Narcos czy polsko-amerykańską produkcję 1983. Oprócz tego, z filmów warto wymienić film Irlandczyk bądź Nie otwieraj oczu. Pamiętajmy też o całkowicie polskiej produkcji dla Netflixa, czyli świeżo co wydanym filmie ‘W lesie dziś nie zaśnie nikt’.

Dowiedz się jak oglądać na Netflixie krok po kroku

Filmy na Netflixie oglądać możemy na telefonie, tablecie bądź na komputerze w przeglądarce. Co ciekawe, istnieje także możliwość oglądania offline. Najpierw musimy pobrać wybrany przez nas serial czy film na urządzenie, a następnie będziemy mogli oglądać go bez dostępu do Internetu.
Proces rozpoczynamy od rejestracji. Na początku istnieje możliwość przetestowania usług za darmo. Następnie jednak przyjdzie nam płacić subskrypcje miesięczną w zależności od wybranej wersji konta.

Konkurs Netflix  !

Wygraj rok subskrypcji platformy VOD Netflix.Jedyne co musisz zrobić to kliknąć tutaj i wypełnić krótką ankietę.Do wygrania wiele subskrypcji do wykorzystania do końca 2020 roku.

Categories
Udostępnień0

Zostaw komentarz

×
×
×
×
×
×
×